راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

حمایت دبیرخانه دائمی ایکوبیگ از اولین دانشنامه اجتماعی بانکداری تحت وب

اولین دانشنامه اجتماعی بانکداری با حمایت و مشارکت دبیرخانه دائمی ایکوبیگ در هشتمین نمایشگاه بانکداری اسلامی، همزمان با بیست و پنجمین همایش بانکداری اسلامی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما رونمایی شد.

این دانشنامه واژگان بانکی را در حوزه‌های مختلف بانکداری همچون بانکداری اسلامی، بانکداری الکترونیک، حقوق بانکی، بانکداری بین‌الملل و …، مدون کرده و به ارائه تعاریف دقیق و کاربری از واژگان حوزه‌های مرتبط بانک برای استفاده کارشناسان، فعالان بخش بانکی کشور و عموم علاقمندان پرداخته است.

حمایت دبیرخانه دائمی ایکوبیگ از اولین دانشنامه اجتماعی بانکداری تحت وب

بستر نرم‌افزاری این دانشنامه، با نام بانکی دو (Banki2) که با توجه به اصول مدیریت دانش طراحی و اجرا شده، امکان مشارکت کاربران در گسترش و بهینه‌سازی محتوای دانش بانکی موجود در نرم‌افزار را فراهم ساخته است. همچنین شبکه اجتماعی این سامانه بستر مناسبی جهت ارتباط و تعامل هدفمند فعالان حوزه بانکی کشور ایجاد خواهد کرد.

دبیرخانه ایکوبیگ حمایت از اولین دانشنامه اجتماعی تحت وب صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک را در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف اشاعه دانش بانکی در کشور انجام داده است. لازم به ذکر است Banki2 توسط مجموعه دانش‌بنیان اینوتکس طراحی و پیاده‌سازی شده است.

منبع: ایکوبیگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[logo_showcase id=”298325″]