راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اپلیکیشن آبانک در دهمین همایش نظام‌های پرداخت معرفی شد / استفاده از خدمات بانک آینده به صورت یکپارچه از یک اپلیکیشن موبایل

در یکی از نشست‌های معرفی محصول دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، پیام حروف‌چین، مدیر اپلیکیشن «آبانک» نسبت به معرفی آخرین امکانات ایجادشده در اپلیکیشن آبانک اقدام کرد که این امر مورد استقبال علاقه‌مندان و حاضرین قرار گرفت.

اپلیکیشن آبانک یک بانک دیجیتال است که امکان استفاده از تمامی خدمات بانک آینده را به صورت یکپارچه از یک اپلیکیشن موبایل فراهم کرده است.

در حال حاضر خدمات بانک آینده مانند افتتاح حساب آنلاین و دریافت کارت، انتقال وجه از سپرده و کارت‌های بانکی، پرداخت قبوض، شارژ سیم‌کارت و اینترنت، چک و پیچک، ایران‌کارت و… از طریق آبانک ارائه می‌شود و خدمات دیگری همانند دریافت تسهیلات بانکی در آینده‌ای نزدیک به آن اضافه خواهد شد. آبانک انتخاب مشتریان بانک آینده است؛ چراکه دیگر نگران امنیت حساب بانکی خود نیستند، خدمات بانکی مورد نیازشان را در آن شخصی‌سازی می‌کنند و با استفاده از یک اپلیکیشن، آسان و سریع، از چندین خدمت به دور از هر پیچیدگی استفاده می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.