راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اولین شماره ماهنامه دامیننس منتشر شد / ماهنامه‌ای تخصصی از صرافی بیت‌پین

ماهنامه دامیننس، مجله تخصصی دنیای کریپتوکارنسی، با هدف ارائه اطلاعاتی جامع درباره آخرین دستاوردها، معرفی محبوب‌ترین پروژه‌ها و آموزش‌های تخصصی و به‌روز این حوزه، منتشر شد.

کریپتوکارنسی، یکی از پدیده‌های نوظهور، جذاب و جالب در عصر فناوری است که با توجه به پیشرفت‌ها و تغییرات اقتصادی و اجتماعی، روزبه‌روز هم بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. در چند سال اخیر صعود چشمگیر قیمت‌ها در نتیجه پاندمی کرونا، نوسانات شدید قیمتی شناخته‌شده‌ترین ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین و اتریوم و بحران‌هایی مانند فروپاشی لونا و صرافی FTX همگی اتفاقاتی هستند که در پررنگ‌تر کردن رمزارزها و فناوری‌های پیرامون آنها در زندگی روزمره ما نقش داشتند.

حال که این بازار به ثباتی نسبی رسیده و قیمت ارزهای دیجیتال هم تا حدودی پایدار شده‌، در این ماهنامه فرصت آن فراهم شده تا اتفاقات پیرامون این دارایی‌های دیجیتال با دید بازتری مرور، مزایا و چالش‌ها یا نقاط ضعف و قوت بازار و عوامل مؤثر یا مخرب در سودآوری از آن شناخته شود و افراد خود را برای چرخه صعودی بعدی بازار کریپتوکارنسی آماده کنند.

با‌ این‌ حال، بسیاری از ما فرصت لازم برای بررسی و چک کردن مداوم رویدادهای بازار و اخبار ارزهای دیجیتال را نداریم، آن هم در شرایطی که روز‌به‌روز و با سرعت بالا، بر تعداد پروژه‌های مختلف در صرافی‌ها و پلتفرم‌ها اضافه می‌شود و تحلیل و ارزیابی هر کدام، به اطلاعاتی حداقلی در این زمینه نیاز دارد.

در همین راستا و به منظور بالا بردن سطح دانش فعالان بازار رمزارزها، بیت‌پین، ماهنامه‌ای تخصصی به نام «دامیننس» را در آکادمی خود منتشر کرده که با هدف آگاهی‌بخشی و آموزش در زمینه کریپتوکارنسی، محتوایی کاربردی برای علاقه‌مندان به دنیای کرپتوکارنسی فراهم می‌کند.

علاقه‌مندان در هر شماره از ماهنامه دامیننس، خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال را مشاهده خواهند کرد، با مفاهیم، نوآوری‌ها، الگوریتم‌ها، پلتفرم‌ها و پروژه‌های پرسروصدای بازار در یک ماه گذشته آشنا خواهند شد، نکات و تحلیل‌های تخصصی و مهمی را درباره بازار کریپتوکارنسی خواهند آموخت و برای مرور قوانین ارزهای دیجیتال در ایران و برخی سازوکارهای این حوزه، شرح مصاحبه‌هایی با کارشناسان و فعالان حوزه کریپتوکانسی خواهد خواند.

ماهنامه دامیننس، با شعار «بیت‌پین، یکی برای همه» و تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و روزنامه‌نگاران حرفه‌ای در زمینه کریپتوکارنسی، محتوایی متنوع برای خوانندگان علاقه‌مند به این حوزه فراهم می‌کند. این مجله در قالب فایل PDF هم قابل‌ دانلود است.

بیت‌پین از کاربران دعوت کرده تا اولین شماره ماهنامه دامیننس را بخوانند و نظرات و پیشنهادات‌شان را برای بهبود کیفیت محتوای ماهنامه به این صرافی ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.