راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اسنپ تخفیف ویژه مؤسسات نیکوکاری را تمدید کرد / به مناسبت روز جهانی خیریه

اسنپ، با هدف تسهیل حمل‌و‌نقل و کاهش هزینه‌های خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، برای این مؤسسات ۲۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است. این تخفیف به مناسبت روز جهانی خیریه تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید شد.


نتایج استقبال از تخفیف ویژه مؤسسات نیکوکاری


به گزارش روابط عمومی اسنپ، طرح تخفیف ویژه اسنپ برای مؤسسات نیکوکاری از آذر ۱۴۰۰ آغاز شد. از زمان شروع این طرح تا امروز  ۵۱ مؤسسه نیکوکاری از این تخفیف بهره‌مند شده‌اند. مجموع تخفیف اختصاص داده‌شده به مؤسسات نیکوکاری از آذر ۱۴۰۰ تا انتهای مرداد ۱۴۰۲ مبلغ ۳۰۶٬۹۰۴٬۰۰۰ تومان برای ۵۶,۴۱۴ بار درخواست خودرو یا موتور بوده است.

تخفیف ویژه اسنپ برای خیریه‌ها گام کوچکی در راستای حمایت از مؤسسات نیکوکاری و تلاش‌های خیرخواهانه این مؤسسات به شمار می‌رود. هدف از اجرای این طرح، کاهش هزینه‌ها و آسان‌سازی حمل‌و‌نقل برای این سازمان‌هاست.


تمدید تخفیف ویژه مؤسسات نیکوکاری


سال ۲۰۱۲، سازمان ملل متحد به منظور بزرگداشت خیریه‌ها بابت تأثیری که بر جامعه خود و سراسر جهان دارند، ۵ سپتامبر مصادف با ۱۴ شهریور را روز جهانی خیریه نام‌گذاری کرد. هدف اصلی از نام‌گذاری این روز، بالا بردن آگاهی عمومی نسبت به خیریه‌ها و فعالیت‌های نوع‌دوستانه در جهان است. اسنپ به مناسبت روز جهانی خیریه‌ طرح تخفیف ویژه مؤسسات نیکوکاری را تا پایان اسفند ۱۴۰۲ تمدید کرد.

روش دریافت تخفیف:

  • مؤسسات نیکوکاری که قبلاً عضو پنل سازمانی اسنپ شده‌اند: این مؤسسات کافی است شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند. در صورت تأیید مدارک تخفیف به طور خودکار اعمال می‌شود.
  • مؤسسات نیکوکاری که قبلاً عضو پنل سازمانی اسنپ نبوده‌اند: این مؤسسات ابتدا باید شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند. در صورت تأیید مدارک، مسئول بخش پنل سازمانی با این مؤسسات تماس می‌گیرد و مراحل ثبت‌نام در پنل سازمانی را برایشان انجام می‌دهد.

همچنین مؤسساتی که قبلاً در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، تخفیف ۲۰درصدی به طور خودکار برایشان تمدید می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.