راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

هکاتون دیفای‌دی؛ فرصتی برای رقابت در توسعه خدمات مالی غیرمتمرکز

نوبیتکس پس از رونمایی از بستر تبادل غیرمتمرکز رمزارز «نوبی‌دکس» و کیف پول غیرامانی «لاکت‌ولت»، هکاتون دیفای‌دی را به‌عنوان رقابتی یک‌ماهه برای توسعه ایده‌های نوآورانه در حوزه دیفای و جذب این ایده‌های نوین و خلاقانه برگزار کرده است.  

به گزارش نوبیتکس،‌ هکاتون دیفای‌دی از ۳۰ مردادماه آغاز شده و برنامه‌نویسان حوزه بلاکچین، تیم‌های فعال در دیفای، افرادی که اپلیکیشن، پلتفرم، طرح یا ایده در موضوعات مورد رقابت دارند، محققان حوزه نرم‌افزار و بلاکچین، دانشجویان و برنامه‌نویسان می‌توانند تا انتهای شهریورماه با بارگذاری پروژه‌های خود در وب‌سایت هکاتون دیفای به رقابت بپردازند. 

نوبیتکس با رونمایی از نوبی‌دکس و لاکت‌ولت بستر را برای ورود به دنیای دیفای در ایران ایجاد کرده و از فعالان حوزه رمزارز و برنامه‌نویسان و محققان برای ادامه این راه دعوت می‌کند و هکاتون دیفای، گامی برای دستیابی به این هدف است. 

شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارائه ایده یا پروژه خود از طریق ثبت لینک پروژه ایجادشده روی گیت‌هاب یا سرویس گیت هم‌روش یا ارسال طرح در قالب PDF، در این رقابت شرکت کنند. 

نوبیتکس در ادامه مسیر حمایت از طرح‌ها و اقدامات دیفای، علاوه بر دو جایزه 100 میلیون تومانی، امتیازهایی را برای طرح‌های برتر در نظر گرفته از جمله افزودن اپلیکیشن‌های برتر به لاکت‌ولت و لیست‌کردن توکن پروژه برتر در نوبی‌دکس.

در مدت‌زمان برگزاری هکاتون، شش کارگاه آموزشی با حضور متخصصان عرصه دیفای به‌صورت رایگان برگزار خواهد شد. 

منبع نوبیتکس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.