راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

جایزه ۵۰ هزارشیبایی نوبیتکس به کاربران / نوبیتکس از سامانه احراز هویت خودکار این کسب‌و‌کار رمزارزی رونمایی کرد

کاربران نوبیتکس اگر از هشتم مرداد ۱۴۰۲، تا یک ماه آینده از طریق احراز هویت خودکار یا احراز هویت عادی برای ارتقا از سطح یک کاربری به سطح دو در نوبیتکس اقدام کنند، 50 هزار شیبا جایزه دریافت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی نوبیتکس، 50 هزار شیبا به کاربرانی تعلق می‌گیرد که در این بازه زمانی احراز هویت خود را کامل کرده و به سطح دو کاربری نوبیتکس ارتقا پیدا کرده باشند. این جایزه به‌ صورت روزانه به حساب کاربری افراد واریز می‌شود.


تفاوت سطح یک و سطح دو کاربری در نوبیتکس


کاربران سطح یک در نوبیتکس، افرادی هستند که صرفاً ایمیل، کد و کارت ملی و اطلاعات حساب بانکی‌شان را در نوبیتکس ثبت کرده‌اند. سقف واریز ریالی برای کاربران این سطح 500 هزار تومان در 24 ساعت است و سقف برداشت روزانه نیز 20 میلیون تومان اعلام شده است. البته سقف واریز رمزارز در این سطح نامحدود بوده و سطح برداشت رمزارز نیز معادل 100 میلیون تومان در 24 ساعت خواهد بود.

اما کاربران برای ارتقا به سطح دو کاربری در نوبیتکس، پس از ثبت ایمیل، باید این مراحل را نیز طی کنند: ثبت تلفن همراهی که به نام کاربر باشد، ثبت کد ملی و ضبط ویدئوی موافقت با قوانین برای احراز خودکار (هوشمند) و عکس سلفی با در دست داشتن کارت ملی، کارت بانکی و موافقت‌نامه برای احراز هویت عادی.

در روش احراز هویت عادی با عکس تأیید هویت، کاربر باید بین یک تا دو روز کاری منتظر تأیید تصویر خود باشد، اما در روش «احراز هویت هوشمند یا خودکار» فرآیند تأیید نهایتاً یک روز کاری زمان می‌برد.

قابلیت احراز هویت خودکار در سایت و همچنین آخرین نسخه اپلیکیشن اندروید و IOS نوبیتکس برای تمامی کاربران فعال شده است.

کاربران سطح دو با توجه به ابلاغیه‌ بانک مرکزی با هر کد ملی می‌توانند حداکثر 25 میلیون تومان روزانه به صرافی‌های رمزارز از جمله نوبیتکس واریز داشته باشند. همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود برای کاربران این سطح وجود خواهد داشت. سقف برداشت رمزارز و ریال در مجموع در 24 ساعت، معادل 500 میلیون تومان (300 میلیون تومان سقف برداشت ریالی و 200 میلیون تومان سقف برداشت رمزارز) است. سقف مجموع درخواست‌ها برای کاربران این سطح در 30 روز، سه میلیارد تومان است.

به این ترتیب با ارتقا به سطح دو کاربری در نوبیتکس، سقف واریز و برداشت ریالی و رمزارزی در نوبیتکس افزایش قابل توجهی پیدا می‌کند.

علاوه بر کاربرانی که در حال حاضر در سطح یک قرار دارند، سایر افرادی که هنوز در نوبیتکس ثبت‌نام نکرده‌اند نیز می‌توانند با ثبت‌نام در سطح یک و درخواست ارتقا به سطح دو، در کمپین نوبیتکس شرکت کرده و جایزه 50 هزار شیبایی دریافت کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در نوبیتکس می‌توانند با ورود به صفحه احراز هویت هوشمند نوبیتکس، ویدئوی آموزشی برای احراز هویت و ارتقا به سطح دو را مشاهده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.