راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

فن‌آوران انیاک رایانه موفق به دریافت موافقت اصولی تأسیس شرکت معتمد مالیاتی (TSP) شد

شرکت فن‌آوران انیاک رایانه موفق به دریافت موافقت اصولی تأسیس شرکت معتمد ارائه کننده خدمات مالیاتی (TSP) از وزارت امور اقتصاد و دارایی شد.

به گزارش روابط عمومی فن‌آوران انیاک رایانه، این مجموعه در راستای اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان مصوب ۱۱ آبان سال ۱۳۹۸ و همچنین آیین‌نامه اجرایی موضوع ماده ۲۶ قانون مذکور مصوب ۱۳ خرداد سال ۱۳۹۹ با هدف دریافت مجوز فعالیت شرکت معتمد مالیاتی برای استقرار سامانه فراگیر پایانه‌های فروشگاهی و مؤدیان، انیاک پس از شرکت در فراخوان سازمان امور مالیاتی و اخذ موافقت اصولی اقدام به انجام مقدمات لازم برای اخذ این مجوز کرد.

شرکت‌های معتمد، اشخاص حقوقی دارای پروانه‌ای هستند که حسب ضوابط و مقررات ابلاغی سازمان امور مالیاتی کشور، در حوزه‌های نصب و پشتیبانی تجهیزات مورد نیاز برای صدور صورتحساب‌ها به سامانه مودیان، ارائه آموزش و همچنین مشاوره فنی و غیرمالیاتی به مودیان با سازمان امور مالیاتی همکاری می‌کنند.

به موجب صدور این مجوز، مؤدیان می‌توانند به منظور انجام تکالیف قانونی خود در جریان اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان از خدمات شرکت فن‌آوران انیاک رایانه در زمینه‌های ذکر شده استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.