راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

سفرهای بین‌شهری تپسی پنج‌برابر شد

سفرهای بین‌شهری، سرویس جدید تپسی است که به‌واسطه آن کاربران از شهری به شهر دیگر سفر می‌کنند. این سرویس که از شهریورماه 1401 به سرویس‌های تپسی اضافه شده،‌ تا پایان تعطیلات نوروز رشد پنج‌برابری تعداد سفر را تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومی تپسی، سرویس بین‌شهری در تمامی شهرهای تحت پوشش تپسی فعال بوده و امکان درخواست سفر از مبدأ 32 شهر به هر شهری تا شعاع 500کیلومتری فراهم است.

تپسی اعلام کرده که برای تأمین امنیت راننده و مسافر در سرویس بین‌شهری، لازم است هر دو کاربر تأیید هویت شوند؛ در سمت راننده، تپسی با دریافت تأییدیه صلاحیت سفیر از پلیس در هنگام ثبت‌نام، هویت و صلاحیت راننده را احراز می‌کند و در سمت مسافر، هنگام ثبت درخواست سفر بین‌شهری، از طریق سامانه شاهکار، کد ملی و هویت مسافر را تطبیق می‌دهد. این دو اقدام در کنار پشتیبانی 24ساعته، گزینه امنیت سفر و قابلیت به اشتراک‌گذاری سفر، اقداماتی است که برای تأمین امنیت سفر انجام شده است.

قیمت‌گذاری سفرهای بین‌شهری به صورت هوشمند با الگوریتمی که توسط تپسی توسعه و ایجاد شده انجام می‌شود و  تابعی از زمان، مسافت و شرایط ترافیکی است. این سرویس در حال حاضر در اپلیکیشن تپسی، در یک بخش جداگانه در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[logo_showcase id=”298325″]