راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

منظور به سازمان برنامه رفت، سبحانیان به سازمان مالیاتی

با رفتن داوود منظور از سازمان امور مالیاتی به سازمان برنامه‌وبودجه، بررسی‌ها در این زمینه نشان می‌دهد که به احتمال زیاد، محمدهادی سبحانیان قرار است ریاست این سازمان را برعهده بگیرد.

سخنگوی دولت امروز از تغییراتی در کابینه دولت سیزدهم خبر داد که طبق آن، میرکاظمی از سمت ریاست بر سازمان برنامه‌وبودجه برکنار و جانشین او داوود منظور شده است.

بررسی‌های «راه پرداخت» در این زمینه نشان می‌دهد که سید محمدهادی سبحانیان، معاون اقتصادی خاندوزی قرار است جانشین منظور در سازمان امور مالیاتی شود.

بر اساس این گزارش، داوود منظور فارغ‌التحصیل از دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در مقطع دکتری اقتصاد با گرایش اقتصادسنجی است که از مهرماه سال ۱۴۰۰ به‌عنوان یکی از معاونین وزارت اقتصاد، عهده‌دار سمت ریاست سازمان امور مالیاتی بود. معاون برنامه سازمان برنامه‌وبودجه، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو از دیگر سوابق مدیریتی داوود منظور است.

همچنین، سید محمدهادی سبحانیان دانش‌آموخته مقطع کارشناسی اقتصاد نظری از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی و دکترای علوم اقتصادی از دانشگاه تهران است. او سابقه مسئولیت‌هایی چون معاونت اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، مدیرکلی دفتر مطالعات برنامه‌وبودجه مرکز پژوهش‌های مجلس، عضویت هیئت‌علمی و مدیریت گروه بانک، بیمه و گمرک دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی را در کارنامه کاری خود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[logo_showcase id=”298325″]