راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشنواره ۷۲۴ آغاز شد / در ۹۰ روز، هر روز یک تبلت

کاربرانی که با سامانه #۷۲۴* تلفن همراه خود را شارژ می کنند، صدها شارژ هدیه و دستگاه تبلت جایزه می‌گیرند.

طی ۹۰ روز برگزاری جشنواره ۷۲۴ همه روزه یک دستگاه تبلت و صدها شارژ هدیه به قید قرعه به کاربران اهدا می‌گردد.

 جشنواره ویژه سامانه #724* از 6 خردادماه لغایت 6 شهریور ماه 93 برگزار می‌گردد
جشنواره ویژه سامانه #۷۲۴* از ۶ خردادماه لغایت ۶ شهریور ماه ۹۳ برگزار می‌گردد

.

چگونه در جشنواره ۷۲۴ شارژ می‌بریم؟

در مدت جشنواره به هر شارژ عددی از یک تا ۷۲۴ تعلق می گیرد و کد هر نفر در پایان خرید شارژ اعلام میگردد، کاربری که عدد ۷۲۴ را دریافت کرد، برنده یک شارژ هدیه ۲۰۰۰۰ ریالی است و دوباره این چرخش ادامه پیدا می کند.

.

چه کسانی هر روز در قرعه کشی تبلت شرکت داده می‌شوند؟

کسانی که در یک روز عدد ۷۲۴ را دریافت کرده و برنده شارژ هدیه شده اند به مرحله قرعه کشی یک دستگاه تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab 3 در همان روز راه می یابند.

 

آیا کاربران سیم کارت‌های دائمی هم ممکن است برنده باشند؟

اگر کاربری اقدام به شارژ سیم کارت دیگری غیر از سیم کارت خود نماید، شارژ هدیه به شماره شارژ شده ارسال می گردد اما کاربر ارسال کننده شارژ به قرعه کشی تبلت راه می یابد.

کسانی که در یک روز عدد 724 را دریافت کرده و برنده شارژ هدیه شده اند به مرحله قرعه کشی یک دستگاه تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab 3 در همان روز راه می یابند.
کسانی که در یک روز عدد ۷۲۴ را دریافت کرده و برنده شارژ هدیه شده اند به مرحله قرعه کشی یک دستگاه تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab 3 در همان روز راه می یابند.

برندگان شارژ هدیه بلافاصله توسط پیامک از برنده شدن خود با خبر شده و خط مورد نظر به صورت خودکار شارژ می‌گردد. اسامی برندگان تبلت نیز علاوه بر ارسال پیامک، از طریق سایت www.sep.ir اعلام خواهد شد.

گفتنی است جشنواره ۷۲۴ از ۶ خردادماه لغایت ۶ شهریور ماه ۹۳ برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز ارتباط با مشتریان شرکت پرداخت الکترونیک سامان به شماره ۸۴۰۸۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

منبع: روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.