راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مجمع‌ عمومی عادی سالیانه شرکت توسن برگزار شد / تصویب پرداخت ۴۰ تومان سود برای هر سهم

جلسه مجمع‌ عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) با حضور ۸۶.۹ درصد از سهام‌داران این شرکت چهارشنبه ۲۶ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

این مجمع برای تصویب صورت‌های مالی منتهی به 30 آذرماه 1401، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، تعیین پاداش اعضای هیئت‌مدیره، اخذ تصمیم برای تقسیم سود و انتخاب اعضای هیئت‌مدیره برگزار شد.

در ابتدای این مجمع، آرش بابایی، مدیرعامل توسن گزارش هیئت‌مدیره به مجمع را ارائه کرد و در صحبت‌های خود از رشد ۳۷درصدی درآمد این شرکت در سال مالی 1401 خبر داد.

او در ادامه بیان کرد: «سهم فروش نرم‌افزار به درآمد کل شرکت به میزان ۳۰ درصد تثبیت شد. همچنین، توانستیم درآمدزایی از محل فروش خارجی را استمرار بدهیم و با اتمام نصب و راه‌اندازی سامانه ضد پول‌شویی در کشور فیلیپین وارد فاز پشتیبانی شویم.»


رشد 20درصدی قیمت سهام توسن


در بخش دیگری از این مجمع به بیان گزارشی از وضعیت صورت مالی شرکت توسن پرداخته شد که طبق این گزارش، قیمت سهام کشور طی سال گذشته از ابتدای سال مالی  تقریبا ۲۰ درصد رشد داشته و معادل ۷۰۷ میلیون سهم شرکت به ارزش ۱۴۱۵ میلیارد تومان معامله شده است.

علاوه بر این، بر اساس عملکرد مالی توسن در سه سال اخیر، درآمد این شرکت به ترتیب در سال‌های 1399،1400 و 1401 معادل ۳۲۰، ۴۲۷ و ۵۸۵ میلیارد تومان در سال بوده است.

در آخر این مجمع، صورت‌های مالی شرکت با اکثریت رأی سهام‌داران تصویب و روزنامه ابرار اقتصادی به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب شد‌.

اعضای هیئت‌مدیره نیز با رأی سهام‌داران انتخاب و شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تک‌وستا، شرکت تدبیرگران فناوری فردای ایرانیان، شرکت رسام فناوری پایا، شرکت توسعه خدمات اقتصاد آرمان، شرکت پیشتاز پردازش به ترتیب با بیشترین رأی به‌عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

شرکت ردان سیستم، سرمایه‌گذاران فناوری تک‌وستا آرمان نیز به ترتیب به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت‌مدیره شرکت توسن انتخاب شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت