راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

کسب رتبه ۲۶۳ توسط توسن‌تکنو در لیست ۵۰۰ شرکت برتر ایران

همایش شرکت‌های برتر ایران معروف به «IMI-100» روز دوشنبه ۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد و شرکت توسن‌تکنو در رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایرانی در رده ۲۶۳ام قرار گرفت. این همایش هرساله با هدف معرفی بنگاه‌های اقتصادی برتر ایران توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی توسن‌تکنو، سازمان مدیریت صنعتی شرکت‌های ایرانی را بر اساس شاخص‌هایی مانند «بالاترین رتبه فروش»، «بالاترین ارتقای رتبه»، «بیشترین رشد فروش»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بیشترین اشتغال‌زایی»، «بیشترین سودآوری»، «بیشترین بازده فروش»، «بیشترین صادرات»، «بالاترین ارزش بازار» و برخی شاخص‌های دیگر مانند «بهره‌وری کل عوامل» ارزیابی و معرفی می‌کند.

امسال نیز با ارزیابی به‌عمل‌آمده از شرکت‌ها بر اساس اطلاعات سال مالی ۱۴۰۰، این سازمان برای بیست و پنجمین سال متوالی، شرکت‌های برتر ایران را از نظر میزان فروش/درآمد معرفی کرده است که در این میان، شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با برند تجاری «توسن‌تکنو» توانسته است جایگاه ۲۶۳ را در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران از آن خود کند.

شرکت توسعه فن‌افزار توسن (سهامی عام) با برند تجاری «توسن‌تکنو» به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده دانش‌بنیان پایانه‌های پرداخت الکترونیک و ماشین‌های بانکی کشور است که تا کنون به بیش از ۱۶ بانک و ۲۰ شرکت پرداخت الکترونیک کشور خدمات فناورانه مالی ارائه کرده و در مسیر ورود به بازار سرمایه، به‌تازگی در فرابورس ایران درج نماد شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت