راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

درآمدزایی از بازار ارزهای دیجیتال به کمک تترلند

بازار پرفرازونشیب رمزارزها هر روز با ایجاد پروژه‌ای جدید، شاهد جذب سرمایه از سرمایه‌گذاران است و ارزش بازار فعلی آن به حدود یک‌ تریلیون دلار می‌رسد. بر‌ اساس آمار موجود، حجم معاملات دارایی‌های دیجیتال در کشور به حدود هزار‌ میلیارد تومان رسیده و این خود نشان‌دهنده استقبال سرمایه‌گذاران ایرانی از ارزهای دیجیتال است.

یکی از راه‌های درآمدزایی آسان از بازار ارزهای دیجیتال، دریافت بخشی از کارمزدهای کسرشده از دوستان‌تان در تترلند است.

فرقی نمی‌کند خبره بازار رمزارزها باشید یا تازه‌کار، تنها با دعوت دوستان‌تان و به اشتراک‌ گذاشتن کد دعوت تترلند خود، می‌توانید از این راه درآمد میلیونی کسب کنید. در این مقاله، با نحوه کسب درآمد از طرح دعوت دوستان تترلند آشنا می‌شوید.


درآمدزایی ارجاعی در مرجع تتر ایران


تتر (USDT) به‌عنوان سومین رمزارز برتر با داشتن ارزش بازار حدوداً ۶۵ میلیارد‌ دلاری، یکی از روش‌های اصلی‌ انتقال دارایی و خرید سایر رمزارزهاست. سکوی تبادل تترلند، مرجع تخصصی خریدوفروش تتر در کشور، توانسته به واسطه‌ای امن برای تبدیل تومان به تتر و برعکس تبدیل شود.

بر‌اساس آمار‌، بخش زیادی از مبادلات رمزارزها صرف کارمزد معاملات در سکوهای تبادل می‌شود. حال اگر بتوان از هر معامله درصدی از کارمزد کسر‌شده را به خود اختصاص داد، کسب درآمد میلیونی ادعایی بی‌اساس نخواهد بود. این روش کسب درآمد که به نام «کد ریفرال» نیز شناخته می‌شود، روشی مرسوم و بُرد‌_بُرد در بازاریابی است.

در طرح دعوت دوستان تترلند با‌ توجه‌ به سطح کاربری خود، می‌توانید بین ۲۰ تا ۴۰ درصد از کارمزد هر معامله شخص دعوت‌شده را برای همیشه از‌ آنِ خود کنید. همچنین، کارمزد اولین تراکنش دوستان‌تان برای خریدوفروش در تترلند رایگان خواهد بود.

برای شرکت در طرح دعوت دوستان تترلند، کافی است در دو گام ساده زیر کد دعوت خود را از تترلند دریافت کنید و آن را با دوستان و مخاطبان‌تان در شبکه‌های اجتماعی به‌ اشتراک بگذارید.

  • گام اول: ثبت‌نام در تترلند

فرایند ثبت‌نام و احراز هویت در تترلند ساده و سریع است و کمتر از ۱۰ دقیقه طول می‌کشد. برای این منظور، کافی است پس از ورود به وب‌سایت تترلند یا از طریق اپلیکیشن اندروید یا iOS آن، روی ثبت‌نام کلیک کنید. 

در مرحله بعد، شماره‌ تلفن و اطلاعات ثبت‌نامی خود را وارد کنید. درادامه، مدارک لازم و ویدئو درخواستی را آپلود کنید تا کارشناسان تترلند در کمترین زمان ممکن آنها را بررسی کنند.

  • گام دوم: دریافت کد دعوت از دوستان

برای دریافت کد دعوت از صفحه اصلی تترلند، روی «دعوت از دوستان» کلیک کنید یا از پیشخوان کاربری وارد منوی «دعوت دوستان» شوید.

در صفحه باز‌شده، کد دعوت و لینک دعوت اختصاصی برایتان ساخته و نمایش داده می‌شود. کافی است این کد دعوت را برای دوستان‌تان ارسال کنید تا آنان بتوانند هنگام ثبت‌نام کد را وارد یا با لینک اختصاصی مستقیماً ثبت‌نام را شروع کنند.

زمانی‌ که ثبت‌نام نفر دعوت‌شده تکمیل شود، هر‌ بار که او معامله‌ای انجام می‌دهد، ۲۰ تا ۴۰ درصد از کارمزد پرداختی به‌صورت آنی برایتان واریز می‌شود.

جالب است بدانید برای اشتراک‌گذاری کد دعوت در رسانه‌های اجتماعی، می‌توانید تصویری را که برای این منظور طراحی شده، از قسمت «تصویر تبلیغاتی» دانلود کنید. برای این منظور، چندین تصویر برای پست و استوری در‌ دسترس قرار دارد.


مشاهده درآمد کسب‌شده در تترلند


وقتی از پیشخوان کاربری وارد قسمت دعوت دوستان شوید، اطلاعات مفیدی نظیر تعداد افراد دعوت و تأیید شده و مجموع پاداش‌های دریافتی‌تان را می‌توانید مشاهده کنید.

پاداش معرفی دوستان بلافاصله بعد از هر تراکنش، به‌ طور خودکار به مجموع پاداش‌ها و موجودی‌تان افزوده می‌شود. ناگفته نماند برای اشتراک‌گذاری کد دعوت محدودیتی وجود ندارد و همواره می‌توانید کد دعوت خود را با دوستان و آشنایان به‌ اشتراک بگذارید.


کسب درآمد با دعوت دوستان


سکوی تبادل تترلند از سال ۱۳۹۶ تاکنون، با ارائه به‌روزترین خدمات و مناسب‌ترین نرخ، توانسته به یکی از مراجع اصلی خریدوفروش تتر در کشور تبدیل شود.

از‌جمله خدمات سکوی تبادل تترلند می‌توان به عرضه تتر با قیمت خریدوفروش یکسان، فارغ از حجم معامله، بازار بورس تترلند برای معامله مستقیم کاربران با یکدیگر، مبدل ارزهای دیجیتال با بیش از صد رمزارز و دریافت‌ نکردن کارمزد برداشت و واریز اشاره کرد.  تمامی اینها در‌ کنار کارمزد تبدیل رقابتی و تسویه فوری در ۱۲ بانک کشور، از مزایای منحصربه‌فرد تترلند محسوب می‌شود.

برای درآمدزایی مادام‌العمر در تترلند، کافی است پس از ثبت‌نام، کد اختصاصی خود را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار دهید تا هر بار بین ۲۰ تا ۴۰ درصد از کارمزد پرداختی آنان به‌صورت آنی به حساب‌تان واریز شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت