راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشنواره زمستانه آکادمی ایرانسل با تخفیف برگزار می‌شود

جشنواره زمستانه آکادمی ایرانسل با هدف ارتقای سواد دیجیتال، با تخفیف ویژه برای علاقه‌مندان و ارائه گواهینامه معتبر با مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، آکادمی ایرانسل با اجرای جشنواره زمستانه در حوزه‌های تحول دیجیتال، مبانی تحول دیجیتال، استراتژی‌ها و پیاده‌سازی تحول دیجیتال، فناوری‌های پیاده‌سازی تحول دیجیتال مانند زبان‌های برنامه‌نویسی، هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات و همچنین دوره‌های آمادگی آزمون بین‌المللی مدیریت پروژه حرفه‌ای، درصدد است برای علاقه‌مندان این حوزه، به منظور ارتقای سطح دانش، یافتن فرصت‌های شغلی بهتر، دسترسی به محتوای تخصصی، به‌روز و باکیفیت، دوره‌های آموزشی با شرایط ویژه برگزار کند. همچنین گواهینامه معتبر با مجوز سازمان فنی‌ و حرفه‌ای به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

آکادمی ایرانسل در راستای ارتقای سواد دیجیتال با هدف تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال و هم‌راستا با استراتژی این اپراتور دیجیتال که حرکت از تلکو (Telco) به تککو (Techco) است، تلاش می‌کند فاصله نیازهای آموزشی و مهارتی میان تحصیلات دانشگاهی و فضای کار را با طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی تخصص‌محور و مهارت‌محور برطرف کرده و همچنین زمینه ورود افراد مستعد و توانمند را به بازار کار فراهم کند. جشنواره زمستانه آکادمی ایرانسل که پس از جشنواره تابستانی برنامه‌نویسی به زبان پایتون برگزار می‌شود، در ادامه این اهداف طراحی شده و با شروع زمستان ۱۴۰۱، فعالیت خود را آغاز می‌کند.

در این جشنواره زمستانه، دوره‌های آموزشی آکادمی ایرانسل که شامل دوره‌های تحول دیجیتال، مبانی تحول دیجیتال، استراتژی‌ها و پیاده‌سازی تحول دیجیتال و فناوری‌های پیاده‌سازی تحول دیجیتال مانند زبان‌های برنامه‌نویسی (پایتون مقدماتی تا پیشرفته، جاوا اس‌ای، جاوا اسپرینگ)، هوش مصنوعی (دیتاساینس با پایتون، برنامه‌نویسی جنگو، یادگیری عمیق با رویکرد بینایی ماشین)، فناوری اطلاعات (مبانی شبکه‌های نرم‌افزارمحور، رایانش ابری، اینترنت اشیا، بلاکچین) و همچنین دوره‌های آمادگی آزمون بین‌المللی مدیریت پروژه حرفه‌ای (SMI, PMI-SP, ACP RMP PBA, PfMP, PgMP, PMP, با دریافت گواهینامه معتبر جهانی PMI) است، با تخفیف ویژه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای دسترسی به جزئیات بیشتر دوره‌ها می‌توانند به وب‌سایت آکادمی ایرانسل مراجعه کرده و همچنین برای بهره‌مندی از کد تخفیف اختصاصی این جشنواره، با پشتیبانی آکادمی ایرانسل به شماره ۰۹۳۰۲۰۲۰۲۰۰ تماس بگیرند.

مجموعه ایرانسل لبز از سال ۱۳۹۸، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل، اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران با جامعه دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور و با مأموریت انجام فعالیت‌های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری‌سازی در زمینه شبکه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب‌وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، اعم از دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور، با هدف تأمین نیازمندی‌های بازار ICT تأسیس شده است.

چشم‌انداز این مجموعه، پیشگام بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساخت‌های تحقیقاتی اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه برترین شرکت ملی در زمینه خلق محصولات و خدمات این حوزه است و «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل» از جمله بخش‌های اصلی آن هستند.

ایرانسل، ارائه‌دهنده 5G با راه‌اندازی این مجموعه در پی حرکت در مسیر گسترش خدمات متنوع و توسعه سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده‌ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره‌گیری از فناوری‌های برتر در حوزه‌های مختلف، خلق ارزش کند.

منبع ایرانسل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت