راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سامانه جهت‌یاب آینده ارائه شد

ayande-bank-app-way-93-02-07در راستای ارائه خدمات به مشتریان بانک، سامانه تلفن‌همراه «جهت‌یاب آینده»، با تمرکز بر یافتن نزدیک‌ترین شعبه بدون نیاز به اینترنت و تنها با بهره‌گیری از سیستم «GPS»، به عنوان محصولی جدید از معاونت بانکداری الکترونیکی معرفی می‌گردد. این سامانه قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی و ios را دارا بوده و شامل سه بخش اصلی است:

بخش نخست؛ جست‌وجوی اطراف: در این بخش، موقعیت فعلی کاربر در مرکز یک رادار وجود دارد و می‌تواند با تعیین فاصله و متراژ، اقدام به جست‌وجوی نزدیک‌ترین شعب نماید. هم‌چنین، به‌دلیل خاصیت راداری، می‌توان شعب را در تمامی جهات مکان فعلی مشاهده نموده و با اشاره به نام شعبه، از نشانی و میزان فاصله مستقیم از موقعیت فعلی، مطلع شد.

بخش دوّم؛ جست‌وجوی جهتی: در این بخش، کاربران با نگه‌داشتن تلفن‌همراه و یا تبلت، به‌سوی یک جهت خاص و با تعیین شعاع مورد نظر، فهرستی از شعبی را که در آن جهت وجود دارند، مشاهده خواهد نمود.

بخش سوّم؛ کاربران می‌توانند با تعیین شهر مورد نظر و نیز منطقه مورد نظر خود، اقدام به یافتن شعب بانک آینده در آن منطقه و شهر نمایند.

qr-code-ayande-app-93-02-07

جهت نصب آسان این برنامه بر روی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید؛ به‌غیر از جستجو در برنامه بازار، می‌توانید دوربین تلفن‌همراه خود را روشن کنید و آن‌را بر روی رمزینه بالا نگه دارید تا برنامه جهت‌یاب را جستجو کند، حال می‌توانید به‌راحتی این برنامه را بر روی گوشی تلفن‌همراه نصب کنید.

در نهایت یک آرشیو از تصاویر شعب بانک‌آینده، به‌همراه اطلاعاتی هم‌چون: نشانی و تلفن شعبه را می‌توان مشاهده نمود.

منبع: بانک آینده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.