راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نشست تریبون آزاد صنفی در حوزه اقتصاد دیجیتال ۲۱ آذرماه برگزار می‌شود

همزمان با هفته پژوهش و فناوری در سال ۱۴۰۱ و نام‌گذاری ۲۱ آذرماه با عنوان «علوم انسانی و علوم پایه؛ ارکان اقتصاد دانش‌بنیان» نشست تریبون آزاد صنفی در حوزه اقتصاد دیجیتال و دانش‌بنیان و بیان مطالبات اعضا در این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، تداوم محدودیت‌های دسترسی به اینترنت بین‌المللی و همچنین مسدود بودن برخی سرویس‌ها و پلتفرم‌ها موجب افزایش ضرر و زیان‌های مادی و معنوی به کسب‌وکارهای حوزه اقتصاد دیجیتال و اعتراض گسترده اعضای صنف فناوری اطلاعات شده است.

این برنامه به همت سه تشکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، سندیکای صنعت مخابرات ایران و اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران (سنا) روز دوشنبه، 21 آذر ۱۴۰۱ از ساعت 14 تا 17 در تالار شهید قندی وزارت ارتباطات و ‌فناوری اطلاعات به آدرس تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالا‌تر از چهارراه قدوسی (قصر)، جنب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سالن همایش‌های شهید قندی برگزار می‌شود.

از تمامی شرکت‌ها و افراد عضو تشکل‌های صنف فناوری اطلاعات که علاقه‌مند به حضور در این برنامه هستند، دعوت می‌شود تا پایان وقت اداری روز یکشنبه، 20 آذرماه ۱۴۰۱ از طریق این لینک ثبت‌نام کنند.

منبع سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت