راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سینما کارت چیست؟

رئیس سازمان سینمایی که به عنوان مهمان در جلسه شورای صنفی اکران حضور یافته بود از قطعی شدن اجرای طرح «سینما کارت» در روزهای آینده خبر داد. حجت‌الله ایوبی در آغاز با ابراز خشنودی از روند مثبتی که در فروش سالن‌های سینما ایجاد شده گفت: تصمیمات بعدی ما کمک به ادامه این موج مثبت خواهد بود.

رئیس سازمان سینمایی با اعلام قطعی شدن اجرای طرح سینما کارت از جزئیات این طرح سخن گفت. بر اساس اعلام معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،در این طرح که با مشارکت هیأت‌های عامل بانک‌ها انجام خواهد گرفت تمامی سینماهای کشور به دستگاه کارتخوان مجهز می‌شوند.

وی توضیح داد: کارت‌های سینما به صورت «با نام» که برای کارکنان ادارات و اشخاص حقیقی و با قابلیت شارژ شدن ارائه می‌شود و بی‌نام که به صورت کارتهای هدیه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و در نخستین فاز اجرایی این پروژه کارت‌های سینما بین کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توزیع خواهد شد.

بنا به اظهارات رئیس سازمان سینمایی در اجرای این طرح که با مشارکت سازمان سینمایی، بانک‌ها، تهیه‌کنندگان و سینماداران اجرایی می‌شود، وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلفی برای همکاری در اجرای این طرح ابراز تمایل کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود با استقبال مردم منافعی بسیار مطلوب نصیب سینمای ایران شود.

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.