راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

ایران‌ارقام موفق به کسب نشان تعالی کیفیت از بین ۴۸ شرکت صنعتی شد

سومین اجلاس سراسری نشان تعالی کیفیت، يكم آذرماه ١٤٠١ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. این اجلاس با هدف معرفی و تجلیل از مدیران ارزش‌آفرین و شرکت‌های کیفیت‌محور با رویکرد خلاقیت و نوآوری در تولید محصول و ارائه خدمات ارزشمند و تأمین انتظارات مشتریان، با حضور شرکت‌های بزرگ و صنعتی کشور در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

به گزارش روابط‌ عمومی ایران‌ارقام، لوح و تندیس زرین سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری از دست رضا براتی، مشاور و مدیر شرکت‌های جامع وزارت صمت به سید ابوالحسن پورحسینی، مدیرعامل شرکت ایران‌ارقام اهدا شد.

از اهداف این همایش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود کیفیت تولیدات و خدمات به‌منظور رونق اقتصادی کشور، ارائه راهکارهای نوین جهت برآورده‌کردن انتظارات مشتری، تغییر نگرش در فرایند تولید باکیفیت در کشور، برقراری سیستم رضایت‌مندی مشتری از طریق بهبود کیفیت خدمات ارائه‌شده، شناسایی و تجلیل از تولیدکنندگان کالا و خدمات باکیفیت، بررسی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و نحوه اجرای آن، بررسی نرخ کیفیت با شاخص رضایتمندی مشتریان و مصرف‌کنندگان کالا و خدمات، افزایش فضای رقابتی در شرایط پساتحریم با تأکید بر استانداردسازی محصولات و خدمات، و چالش‌های محصولات ایرانی برای حضور در بازارهای جهانی.

منبع ایران ارقام
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.