راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آسان پرداخت، تندیس زرین جشنواره ستاره‌های فناوری را دریافت کرد

هیات داوران پنجمین جشنواره ستاره های فناوری، تندیس زرین این جشنواره را به سبب ضریب نفوذ بالا و شتاب رشد یک ساله به شرکت آسان پرداخت اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، در مراسم اختتامیه و اهداء جوایز پنجمین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ایران که شامگاه روز شنبه، ۱۷ اسفندماه و با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، ورزشکاران و هنرمندان کشورمان در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار شد، با رای هیئت داوران تندیس زرین بخش شتاب به شرکت آسان پرداخت اهدا شد.

Asan-pardakht-way2pay-92-12-17

بر اساس این گزارش در این جشنواره شرکتهای برتر در چهار گروه فناوری اطلاعات، فناوری ارتباطات، فناوری روبوتیک و فناوری نانو دسته بندی شده و نامزدهای ستاره در ۲۸ موضوع مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این گزارش می افزاید بر اساس رای هیئت داوران پنجمین دوره جشنواره ستاره های فناوری ایران، پس از بررسی های کارشناسی صورت گرفته مقام اول در زمینه شتاب و نرخ رشد یکساله به شرکت آسان پرداخت اعطا گردید.

جشنواره ستاره های فناوری با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سازمان نظام صنفی رایانه ای هر ساله در اسفند ماه برگزار میگردد که درآن عملکرد یک ساله شرکتها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

منبع: آسان پرداخت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.