راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان خرید ارز گالا در نوبیتکس فراهم شد / ارز گالا؛ توکن بازی‌های بلاکچینی

با توسعه صنعت بلاکچین، بازی‌های بلاکچینی یا کریپتویی نیز که بر بستری غیرمتمرکز ارائه می‌شوند، افزایش یافته‌اند و نکته جالب در این بازی‌ها این است که کاربران برای بازی و حضور در این شبکه، توکن جایزه می‌گیرند.

گالاگیمز یکی از پلتفرم‌های بازی بر بستر بلاکچین است که کاربران با وقت گذراندن و بازی‌کردن در این پلتفرم، می‌توانند ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرمثلی یا توکن‌های ان‌اف‌تی به دست آورند. گالاگیمز دارای بازی‌های متنوعی است که هرکدام داستان و سبک متفاوتی با دیگری دارند.

در پلتفرم گالاگیمز می‌توان به بازی‌های بلاکچینی و بازار خریدوفروش گالا (Gala Store) دسترسی پیدا کرد. این پلتفرم دارای یک بازی استراتژی زنده (RTS)، یک بازی آنلاین نبرد چندنفره (MOBA)، یک بازی رول‌پلی یا  نقش‌آفرینی (RPG) و بازی‌های بلاکچینی دیگر است. درحالی‌که هرکدام از این بازی‌ها شیوه و سناریوی کاملاً متفاوتی از یکدیگر دارند، اما هرکدام از آنها به کاربران، ارز دیجیتال گالا (GALA) یا توکن‌های NFT پاداش می‌دهند. تاون‌استار اولین بازی گالاگیمز بود که در این پلتفرم معرفی شد؛ بازیکنان در این بازی بر سر ایجاد و پویایی یک شهر رقابت می‌کنند. نیازمندی‌های این شهر شامل جمع‌آوری آب، محصولات زراعی و امکانات ذخیره‌سازی است. افراد برتر این رقابت، جوایزی به‌صورت هفتگی دریافت می‌کنند. بعد از تاون‌استار، بازی‌های بلاکچینی دیگری در گالاگیمز ایجاد شد که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده‌ است.

سرور مرکزی و سازمانی که همه چیز را کنترل می‌کند در پلتفرم گالاگیمز وجود ندارد و این کاربران و گروه‌های شبکه هستند که امور را پیش می‌برند.

ارز گالا  (GALA)، توکن اصلی پلتفرم گالاگیمز است و برای ایمن کردن پلتفرم بازی و عنصری تشویقی برای بازیکنان، مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین با استفاده از توکن گالا کاربران می‌توانند در رأی‌گیری‌ها و امور مدیریت این پلتفرم نقش ایفا کنند.

گالاگیمز بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می‌شود، اما این پلتفرم با شبکه پالیگان شریک و با موفقیت، از طریق پل شبکه پالیگان به زنجیره BNB متصل شده است. این موضوع باعث می‌شود که بازیکنان توکن‌های خود را با هزینه کمتری ترید یا معامله کنند.

بر اساس اخبار منتشرشده از تیم گالاگیمز، این تیم برنامه‌ای برای راه‌اندازی بلاکچین مستقل خود به نام Project GYRI دارد و این بلاکچین با توکن گالا (GALA) فعالیت خواهد کرد.

گالاگیمز موفق به معرفی کاربردهای درون‌پلتفرمی مختلفی برای ارز گالا شده و ارزش این توکن‌ها از همین کاربردها میان کاربران گالاگیمز به وجود آمده است.  

با توجه به محبوبیت روزافزون بازی‌هایی که می‌توان از طریق آنها به کسب درآمد رسید، به نظر می‌رسد گالاگیمز راه خود را در این اکوسیستم پیدا کرده و تبدیل به رقیبی قدرتمند برای دیگر پلتفرم‌های مشابه شده است. طرفداران بازی‌های بلاکچینی روی خوشی به پلتفرم گالاگیمز نشان داده‌اند و تعداد بازیکنان آن همواره روبه‌رشد است.

در حال حاضر امکان خرید ارز گالا در نوبیتکس وجود دارد و هم‌اکنون گالا در رتبه 111 کوین‌مارکت‌کپ قرار دارد و با قیمت 0.037 دلار معامله می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت