راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

چگونگی پرداخت صدقه از طریق تلفن همراه

حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: از این پس مشترکان همراه اول و ایرانسل در هرنقطه از کشور که باشند می‌توانند با استفاده از کارت‌های الکترونیکی بانکی، تمامی کمک‌های خود را از طریق شماره # ۳۳۳۳*۷۳۳* واریز نمایند.

.

نحوه پرداخت صدقه از طریق تلفن همراه

برای پرداخت صدقه از طریق تلفن همراه کافی است که ابتدا کد # ۳۳۳۳*۷۳۳* را شماره گیری و سپس گزینه یک را انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه یک، مبلغ مورد نظر را وارد و سپس شماره کارت و رمز دوم خود را وارد کنید تا شما هم به جمع صدقه دهندگان از طریق تلفن همراه بپیوندید.

sadaghe ussd-92-12-18-way2pay

6 نظرات
 1. زهرا می‌گوید

  ممنون از راهنمایی. میخواستم صدقه بدم اما پول دستی نداشتم به این روشی که شما فرمودین پرداخت کردم. باز هم تشکر

 2. یک دوست می‌گوید

  سلام ممنون روش جالب ومطمءنی هست خدا قوت

 3. امینی می‌گوید

  سلام این کد دستوری خوبه برای پرداخت صدقه الکترونیکی ولی پیشنهاد می گردد ی اپلیکشن جامع با توجه به نیازهای روز تعبیه بشد و در اختیار متقاضیان این امر قرار تا در خصوص پرداخت صدقه اقدام نمایند در ضمن استفاده از این کد دستوری موقع پرداخت وجه وارائه کد پیگیری هیچگونه مدرکی دال بر وصول وجه توسط کمیته امداد مشهود نبوده که این کمی شبهه ایجاد می کند

 4. ناشناس می‌گوید

  سلام میشه لطف کنید بگید چطور هزینه کمک به ایتام روی قبض تلفن همراه من بیاد درواقع شما با مخابرات قراردادی ندارید ممنون میشم داخل ایمیل من جواب بدید.

 5. ناشناس می‌گوید

  لطفا امکان دادن صدقه با شارژ تلفن همراه را هم فعال کنید

 6. مهدی می‌گوید

  سلام.در پرداخت با کد های دستوری دیگر پیامک کسر وجه از حساب با عنوان پرداخت صدقه می باشد ولی این کد دستوری هیچ عنوانی ندارد وشبهه ایحاد می کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.