راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

خدمات پیامک انبوه جیرینگ چه مزایایی برای مشتریان دارد؟

خدمات پیامک انبوه جیرینگ، طیف متنوعی از ویژگی‌های کاربردی را در اختیار کسب‌وکارهای مختلف قرار می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت‌اول کیش (جیرینگ)، این شرکت به‌عنوان گسترده‌ترین شبکه فروش پیامک همراه اول و با سهام‌داری عمده این اپراتور در ارائه خدمات پیامک انبوه، امکان در اختیار گذاشتن سرشماره‌های رند و خاص را در دسته‌بندی‌های اصلی تجاری، اطلاع‌رسانی و بانکی برای مشتریان خود فراهم ساخته است.

اختصاص سرشماره Mask (سرشماره‌ای با نام برند) یا سرشماره‌های رُند و خاص از مزیت‌های استفاده از سرویس پیامک انبوه جیرینگ است. این خدمات از طریق سرشماره ویژه خدمات مالی و بانکی اپراتورهای مخابراتی(***7007) قابل دریافت بوده و هر یک از مشتریان می‌توانند مطابق با نیاز خود، یکی از سرشماره‌های رُند جیرینگ را انتخاب کنند.

قیمت رقابتی در کنار سرعت و امنیت بالای ارسال پیامک انبوه توسط جیرینگ باعث شده تعداد قابل توجهی از بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به همراه کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در حوزه فین‌تک از سرویس پیامک انبوه این شرکت استفاده کنند.

تضمین پایداری سرویس، شبکه یکپارچه با همراه اول، دریافت گزارش‌های متنوع، ارائه سرویس‌های منعطف با قابلیت شخصی‌سازی جهت مصارف تخصصی و ارائه ابزار مانیتورینگ پیشرفته و آنلاین بخش دیگری از مزایای استفاده از سرویس پیامک انبوه جیرینگ محسوب می‌شود.

جیرینگ به‌واسطه استفاده از دانش فنی به‌روز و افراد متخصص و همچنین ارتباط تنگاتنگ با تیم فنی اپراتور همراه اول و تجربه‌اندوزی حاصل‌شده از یک دهه فعالیت در حوزه ارائه خدمات پیامک انبوه، این آمادگی را دارد تا بر اساس نیاز مشتریان خود زیرساخت‌های فنی لازم برای ارسال پیامک انبوه را در اختیار آنها قرار دهد. مشتریان می‌توانند از طریق وب‌سایت جیرینگ یا با شماره تماس 02142777 (معاونت تجاری) با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.