راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

استفاده بیش از ۹۰۰ شهر و روستا در ایران از وام آنلاین لندو

بعد از آنلاین‌شدن تمام مراحل درخواست وام توسط لندو،‌ این امکان به وجود آمد تا تمام شهرها و حتی روستاهای ایران امکان ثبت درخواست وام بانکی را داشته باشند. بر اساس داده‌های تحلیلی لندو، نرخ تعداد شهرهایی که از این شرکت درخواست وام داشتند، افزایش بیش از ۱۵۰۰ درصدی داشته است.

 به گزارش روابط‌ عمومی لندو، بعد از گذشت چهار ماه از رونمایی طرح جدید اعطای وام کاملاً آنلاین در این شرکت، ۷۳ درصد از شهرها و روستاهای ایران از خدمات لندو استفاده کرده‌اند.

ماه گذشته لندو موفق شد به رکورد روزانه  ۳۹ میلیارد و ماهانه ۱۱۷۰ میلیارد تومان درخواست دریافت وام توسط کاربران خود برسد.

این شرکت به‌تازگی به رکورد جدید دیگری دست‌ یافته است. تا پیش از این تعداد شهرهای دریافت‌کننده وام از لندو ۶۰ شهر بود و اکنون با توجه ویژه به یکی از اهداف مهم خود،؛ یعنی توسعه عدالت و مسئولیت اجتماعی تلاش کرده تمام مناطق ایران بتوانند از خدمات وام بانکی استفاده کنند که اقدامات لازم در این راستا انجام شده و طراحی زیرساخت‌های لازم صورت گرفته است.

در نتیجه این اقدام از خرداد ۱۴۰۱ به بعد متقاضیان در هر نقطه از کشور تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند درخواست وام خود را ثبت کنند. مراحل درخواست وام با استفاده «سفته الکترونیکی» و «امضای الکترونیکی» صورت می‌گیرد. مراحل دریافت وام و خرید از فروشگاه‌های طرف‌ قرارداد با لندو نیز به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود.

این اتفاق باعث شد افراد از سراسر ایران بتوانند درخواست وام خود را ثبت کنند. در حال حاضر تعداد شهرها و روستاهایی که از خدمات لندو استفاده می‌کنند به ۹۰۹ مورد رسیده که ۵۳ مورد آن را روستاها تشکیل می‌دهند.

با توجه به آمار شهرهای ایران در آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵، لندو توانسته خدمات خود را در ۷۳ درصد از خاک ایران ارائه دهد.

پنج شهری که بیشترین درخواست وام را در لندو ثبت کرده‌اند به ترتیب تهران، کرج، مشهد، اصفهان و اهواز هستند. همچنین از جدیدترین شهرهایی که به فهرست درخواست‌دهنده وام لندو اضافه شده‌اند، می‌توان به یامچی در استان آذربایجان شرقی، هرمز در استان هرمزگان، نگور در استان سیستان‌و‌بلوچستان، موسیان در استان ایلام و لوجلی در استان خراسان شمالی اشاره کرد.

لندو به تازگی سهم پیش‌پرداخت خود از وام دریافتی را نیز کاهش محسوسی داده است. به طور مثال اقساط یک وام ۲۰ میلیون‌تومانی از دو میلیون و ۷۰ هزار تومان به یک میلیون و ۸۳۳ هزار تومان کاهش پیدا کرد. همچنین بازپرداخت اقساط یک ماه بعد از دریافت وام آغاز می‌شود. این دو خدمت جدید، کمک شایانی به افزایش قدرت خرید وام‌گیرنده‌ها می‌کند. با توجه‌ به این موضوع انتظار می‌رود در آينده شهرهای بیشتری از خدمات وام بانکی آنلاین لندو استفاده کنند.

لازم به ذکر است در صورت کامل بودن مدارک، وام درخواستی کمتر از یک هفته تحویل داده می‌شود و افراد می‌توانند از بین هزاران فروشگاه اینترنتی، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری کنند؛ از جمله کالاهای دیجیتال، موبایل، لپ‌تاپ، خدمات بیمه، سفر، کالاهای تخصصی و غیره.

آنلاین‌شدن روند وام‌دهی مزایای مهم دیگری نیز در پی دارد که از جمله آنها می‌توان به راحت‌تر شدن مراحل ثبت درخواست برای کاربر، صفرشدن میزان مصرف کاغذ و کمک به محیط‌ زیست و کاهش ترددهای غیرضروری برای خرید و امضای سفته اشاره کرد.

برای اطلاع بیشتر و ثبت درخواست وام در لندو می‌توانید به سایت آن مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت