راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

توسن، شرکت برتر از نظر رشد سریع برای دومین بار

در شانزدهمین دوره ارزیابی ۱۰۰ شرکت برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی تحت عنوان IMI-100 انجام می‌گیرد، شرکت توسن برای دومین سال متوالی به عنوان شرکت برتر به لحاظ رشد سریع شناخته شد.

tosan-namdari-imi100-way2pay-92-11-29

.

در پایان همایش شرکت‌های برتر ایران که در تاریخ ۲۸ بهمن ماه سال جاری با حضور مهندس نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر کرمانشاه رئیس سازمان مدیریت صنعتی، مهندس شافعی معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیران پانصد شرکت برتر ایران برگزار گردید، به شرکت‌های پیشرو و برتر لوح تقدیر اهداء شد.

.

tosan-namdari-imi100-way2pay-92-11-29a

.

مهندس نامداری، مدیرعامل شرکت توسن، در این مراسم لوح «شرکت برتر به لحاظ رشد سریع» را برای دومین بار دریافت نمودند. توسن در پانزدهمین دوره نیز موفق به کسب این عنوان گردیده بود. (+)

.

IMI-100 چیست؟

سازمان‌مدیریت‌صنعتی رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را برای سالیان متوالی تهیه نموده است. این فهرست با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارایه می‌دهد و به مدیران، سیاستگزاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

منبع: شرکت توسن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.