راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

معرفی محصولات شرکت اینجنیکو توسط شرکت اینفوتک در ایران

همایش «معرفی محصولات شرکت اینجنیکو (Ingenico)» توسط شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس (اینفوتک) نماینده رسمی شرکت اینجنیکو فرانسه در ایران برگزار خواهد شد. این همایش با همکاری و مشارکت متخصصان داخلی و خارجی فعال در حوزه پرداخت الکترونیک، ۳۰ بهمن‌ماه در محل سالن همایش‌های هتل اسپیناس واقع در بلوار کشاورز برگزار خواهد شد.

ingenico-products-infotech-way2pay-92-11-29

.

مریم برادران، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس و رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش اینجنیکو اعلام کرد: در این همایش که با حضور فعال و گسترده مدیران و کارشناسان ارشد و متخصصان حوزه بانکی، موسسات مالی و اعتباری و شرکت‌های PSP برگزار می‌شود، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های شرکت اینجنیکو (Ingenico) در حوزه پرداخت الکترونیک ارائه و معرفی خواهد شد.

.

وی گفت: با توجه به اینکه معرفی محصولات و ارائه راهکارهای نو در حوزه بانکی همواره از دغدغه‌های اصلی شرکت اطلاعات فناوری جهانی پارس بوده، بنابراین با برگزاری این همایش به همراه یکی از شرکای تجاری خود (شرکت اینجنیکو) بر آن شدیم که مطابق روال هر ساله با معرفی محصولات جدید گامی موثر در جهت اعتلای تکنولوژی فناوری اطلاعات در حوزه پرداخت الکترونیک برداریم.

.

به گفته الهام حیدریان، دبیر اجرایی همایش، در حاشیه این همایش نمایشگاهی جانبی برپا خواهد شد و در آن آخرین دستاوردهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شرکت‌های اینجنیکو و اینفوتک به نمایش درخواهد آمد و علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بازدید از این نمایشگاه، سوالات تخصصی خود را با کارشناسان متخصص داخلی و خارجی مطرح کنند.

منبع: دنیای اقتصاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.