راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نخستین پاورقی نوآوری همراه با گفت‌وگوی تحلیلگران اقتصاد نوآوری و تماشای فیلم بزرگ‌ترین مزرعه‌ کوچک برگزار می‌شود

نخستین پاورقی نوآوری، همراه با تماشا و تحلیل فیلم مستند «بزرگ‌ترین مزرعه‌ کوچک» عصر روز دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در استودیو وی‌کست توسط شرکت سکوی خلق آینده فناپ برگزار می‌شود.

به گزارش آژانس ارتباطات «گرا»، در سال‌های اخیر واژه زیست‌بوم نوآوری در حوزه‌ مدیریت و سیاست‌گذاری کسب‌وکارهای نوآورانه بسیار به‌کار برده می‌شود، اما تعبیر گویندگان از این واژه، با معنای واقعی آن فاصله‌ دارد.

باید توجه داشت همان‌گونه که شناخت مفهوم زیست‌بوم نوآوری می‌تواند زمینه‌ساز رشد بیشتر شرکت‌ها باشد، برداشت نادقیق و نادرست از آن، شرکت‌ها را وارد یک دور باطل می‌کند که نتیجه‌ای جز هدررفت منابع نخواهد داشت و شانس موفقیت تلاش‌های آتی در حوزه‌ نوآوری را به‌مراتب کاهش می‌دهد.

از این‌ رو، سکوی خلق آینده فناپ قصد دارد به بهانه‌ تماشای فیلم بزرگ‌ترین مزرعه کوچک، به همراهی جمعی از صاحب‌نظران و تحلیلگران حوزه اقتصاد نوآوری، به تحلیل مفهوم زیست‌بوم نوآوری بپردازد.

محمود کریمی، مدیرعامل شرکت سکوی خلق آینده؛ سیدکامران باقری، مدیرعامل مرکز نوآوری اسمایلینو؛ امیر ناظمی، عضو هیئت‌علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور؛ مسعود زمانی، معاون نوآوری و توسعه زیست‌بوم دیجیتال هلدینگ فناپ و مصطفی کریمیان اقبال، عضو هیئت‌علمی دانشگاه تربیت مدرس، در این گفت‌وگوی تخصصی حضور دارند.

نشست «زیست‌بوم نوآوری چگونه ساخته می‌شود؟» به همراه نمایش فیلم، عصر روز دوشنبه ۱۴ شهریور برگزار و به‌صورت زنده از تلویزیون اینترنتی آیو پخش می‌شود.

گفتنی است شرکت در این رویداد به‌صورت آنلاین بوده و برای عموم رایگان است. علاقمندان می‌توانند از طریق پلتفرم آیو این نشست را مشاهده کنند. همچنین امکان ثبت‌نام برای حضور در این نشست از طریق این لینک فراهم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.