راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بازدید مدیران ارشد شرکت پارس تکنولوژی سداد از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

جمعی از مدیران ارشد شرکت پارس تکنولوژی سداد، چهارشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱، از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی توسن‌تکنو، در ابتدای این بازدید مصطفی امیرعطایی، کارشناس امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو ضمن خوشامدگویی به مهمانان، به معرفی شرکت توسن‌تکنو و راهکارهای بانکی و پرداخت الکترونیک هوشمند تولیدشده توسط این شرکت پرداخت. مرور تجارب عملیاتی این شرکت در پیاده‌سازی راهکارهای جامع برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک بزرگ و مطرح کشور بخش دیگری از این ارائه بود.

مدیران ارشد شرکت پارس تکنولوژی سداد ضمن حضور در بخش فنی مهندسی از نزدیک با محصولات در دست طراحی توسط متخصصان این بخش آشنا شدند. بازدید از بخش تعمیرات پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند، بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، خط تولید آداپتور پایانه‌های پرداخت الکترونیک و همچنین آشنایی با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورداستفاده در تولید کارت‌خوان‌های پرداخت الکترونیک هوشمند و ماشین‌های بانکی بخش دیگری از این بازدید بود.

در ادامه خط پیش مونتاژ و سپس خط‌های اصلی تولید پایانه پرداخت الکترونیک سیار TECHNO D230، ماشین‌های بانکی خودگردان TECHNO H68N و پایانه‌های پرداخت الکترونیک غیرنقدی TECHNO WK100 توسن‌تکنو مورد بازدید قرار گرفت و بازدید از انبار قطعات و همین‌طور محصولات تولیدی در حوزه پرداخت الکترونیک و بانکی، بخش پایانی این برنامه بود.

این بازدید در حالی صورت گرفت که بیش از ۳ سال از راه‌اندازی سایت تولید شرکت توسن‌تکنو گذشته است و هم‌اکنون عمق تولید داخلی ماشین‌های بانکی به ۵۸ درصد و عمق تولید داخلی پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند نیز به ۵۳ درصد رسیده است.

برای راه‌اندازی این سایت تولید، بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری ثابت انجام شده و سرمایه در گردش این پروژه نیز بالغ بر ۲۵ میلیون دلار معادل ۶۶۰۰ میلیارد ریال است. ظرفیت تولید سالانه خطوط افتتاح‌شده، بیش از ۴۲۴ هزار دستگاه انواع پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند اندرویدی ثابت، سیار و صندوق فروشگاهی هوشمند ابری است و در حال حاضر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۵۰۰ نفر در فرایند تولید محصولات این سایت نقش ایفا می‎‌کنند.

منبع روابط عمومی توسن‌تکنو
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.