راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

فناپ از پلتفرم اختصاصی رزرواسیون بلیت‌های باغ کتاب رونمایی کرد

هلدینگ فناپ به طور رسمی از پلتفرم رزرواسیون «اترز» (AttRes) که به طور اختصاصی برای خرید بلیت‌های باغ کتاب تهران طراحی شده، رونمایی کرد.

به گزارش واحد روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، این پلتفرم هم‌زمان با پنجمین سالروز تأسیس باغ کتاب تهران آغاز به کار کرده، تا به طور اختصاصی برای استفاده از جاذبه‌های تفریحی و گردشگری باغ کتاب مورد بهره‌برداری قرار گیرد. به‌موجب انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت فناپ و باغ کتاب تهران، علاقه‌مندان می‌توانند به رزرو و تهیه بلیت اقدام و از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی باغ کتاب استفاده کنند. نام این پلتفرم که از دوکلمه Attraction و Reservation گرفته شده است، یکی از محصولات «سرزمین هوشمند پاد» است. طراحی این پلتفرم به‌گونه‌ای است که نیازی به نصب اپلیکیشن ندارد و به‌راحتی با گوشی همراه و رایانه قابل‌استفاده است.

افشین کریمی، عضو هیئت‌مدیره فناپ که در این مراسم حضور داشت، در این باره گفت: «می‌توانم بگویم فناپ تنها شرکت فناوری اطلاعات در ایران است که پرتفوی بسیار کاملی به لحاظ آی‌تی، آی‌سی‌تی، اینترنت اشیا، اینترنت پرسرعت وغیره را دارد و در این زمینه موفق بوده است. این ظرفیت در فناپ وجود دارد که بتواند چرخه کامل زندگی سبک دیجیتال را تأمین کند. از سوی دیگر، علاوه بر کسب موفقیت‌های بیشتر، مشارکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز برای فناپ از اهمیت بالایی برخوردار است».

محسن جلالی فراهانی، مدیرعامل مجموعه باغ کتاب، نیز ضمن اظهار خرسندی از همکاری باغ کتاب تهران و شرکت فناپ ابراز امیدواری کرد که همکاری میان این مجموعه‌ها ادامه‌دار باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.