راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سداد، رتبه اول بیشترین رشد در مبلغ تراکنش‌های کارت‌خوان در خرداد ماه را کسب کرد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد طی خردادماه گذشته بیشترین رشد را میان شرکت‌‌های پرداخت الکترونیکی در شاخص سهم از مبلغ تراکنش‌های کارت‌خوان به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، بر اساس بولتن اقتصادی خردادماه ۱۴۰۱ شاپرک، این شرکت با ۰.۲۹ درصد رشد نسبت به اردیبهشت‌ماه امسال، توانست بیشترین میزان افزایش در سهم از مبلغ تراکنش‌های کارت‌خوان را به دست آورد و این در حالی است که رتبه دوم در رشد مبلغ تراکنش‌های ابزار پذیرش اینترنتی نیز در این ماه به پرداخت الکترونیک سداد تعلق داشته است. سداد در خردادماه توانست ۲.۷۲ درصد سهم بازار خود را در مبلغ تراکنش‌های ابزار پذیرش اینترنتی افزایش دهد.

بنابراین گزارش همچنین سهم پرداخت الکترونیک سداد از کارت‌خوان‌های کم تراکنش یا بدون تراکنش این شرکت در خردادماه نسبت به ماه قبل از آن ۰.۴۴ درصد بهبود پیدا کرده است.

سداد همچنین در شاخص افزایش سهم از مبلغ تراکنش‌های خرید و پرداخت قبض در میان سایر شرکت‌های پرداخت الکترونیکی به ترتیب رتبه اول و دوم را کسب کرده است. افزایش سهم سداد در مبلغ تراکنش‌های کارت‌خوان و ابزارهای پرداخت اینترنتی علاوه بر اینکه، بهبود عملکرد این شرکت را نشان می‌دهد، نقش مثبتی نیز در تراز منابع بانک‌های مرتبط با این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیکی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.