راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه‌ جدید اپلیکیشن آی‌اواس رمزینکس منتشر شد

نسخه‌ جدید اپلیکیشن آی‌اواس رمزینکس با هدف بهبود تجربه کاربری و ارائه قابلیت‌های متنوع منتشر شد.

در نسخه ۴.۰.۱ اپلیکیشن رمزینکس قابلیت حد سود و زیان، پنل محاسبه سود و زیان (پرتفو) و قابلیت معامله آسان (دسترسی از صفحه خانه) اضافه شده و فضای کسب درآمد در این نسخه رمزینکس به شیوه‌ای طراحی شده تا کاربران مطابق سلیقه خود به‌صورت شناور بتوانند میزان درصد کارمزد دریافتی هدیه از معاملات را بین خود و دوستان‌شان تقسیم کنند.

در این نسخه از اپ آی‌اواس رمزینکس، بخشی تحت عنوان مدیریت دستگاه‌های متصل جهت بررسی و نظارت دستگاه‌های متصل ایجاد شده و با این اقدام حذف سایر دسترسی‌‌ها نیز اضافه شده است.

همچنین با هدف بهبود تجربه کاربری و رفع ایرادات گزارش‌شده از سوی کاربران رمزینکس، این نسخه از ظاهری بهتر و بهبود عملکرد بالاتری برخوردار است.

نسخه جدید اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال رمزینکس در چهار پلتفرم دانلود اپ آی‌اواس در دسترس کاربران قرار گرفته است. به‌منظور به‌روز‌رسانی اپلیکیشن رمزینکس، کاربران می‌توانند به برنامه‌های دانلود اپلیکیشن سیب‌اپ، سیبچه، آی‌اپس و اناردونی مراجعه کنند.

صرافی‌ ارز دیجیتال رمزینکس با بیش از چهار سال فعالیت مستمر،  بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال را در قالب بازار همتابه‌همتا پشتیبانی می‌کند و متنوع‌ترین روش‌های سفارش‌گذاری را ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.