راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اپلیکیشن زمرد در دومین نمایشگاه کیتکس معرفی شد

اپلیکیشن زمرد از محصولاتی بود که در دومین نمایشگاه کیتکس از طریق غرفه ایران کیش معرفی شد. زمرد تجارت یا اپلیکیشن زمرد زیست بوم متمرکز راهکارهای دیجیتال بانک تجارت به منظور ارائه خدمات و محصولات نوین دیجیتالی بانک منطبق بر چارچوب‌ها و مفاهیم استاندارد بانکداری دیجیتال پیاده‌سازی شده که همانند یک شعبه مجازی جهت خدمت‌رسانی به مشتریان بانک تجارت است.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، از طریق زمرد تمامی خدمات بانکی از احراز هویت دیجیتالی گرفته تا افتتاح حساب غیر حضوری و خرید اعتباری صورت می‌گیرد. زمرد پی یاکیف پول اعتباری «زمرد پی» در قالب اپلیکیشن زمرد نیز از دیگر امکانات این اپلیکیشن است. از نکات مهم این خدمت ارائه تسهیلات در نقطه فروش است که بهترین مدل تسهیلات بانکی به شمار می‌رود و نقش موثری را در تولید و اشتغال ایجاد می‌کند.

سیستم پذیرش کیف پول اعتباری ترمه اپلیکیشن زمرد بانک تجارت، نیز دراین نرم‌افزار راه‌اندازی شده است. دراین روش پرداخت اعتباری، افراد توسط سازمان ها با حد اعتباری مشخص به بانک تجارت و سپس ایران کیش معرفی می‌شوند و از طریق اپلیکیشن زمرد، کاربران معرفی شده می‌توانند برای دریافت اعتبار و تسهیلات ثبت‌نام کنند.

سیستم ترمه در واقع پرداخت نقدی در یکجا برای پذیرنده (فروشنده) و قسطی برای دارنده ترمه اعتباری را فراهم کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت