راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

هلدینگ فناوری بانک شهر اهداف عملیاتیش در اینوتکس 2022 را اعلام کرد / معرفی خدمات و سرویس‌های نوین

هلدینگ فناوری راهبرد بانک شهر با حضور فعال در یازدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس میخواهد در غرفه 313 این نمایشگاه خدمات نوآورانه و سرویس‌های فناوری نوین را معرفی کند. تعامل مستقیم با بازیگران زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور و گسترش ارتباطات با دیگر اعضای اکوسیستم نوآوری کشور از دیگر اقدامات این هلدینگ در نمایشگاه است.

هلدینگ راهبرد به‌عنوان بازوی موثر فناوری بانک نهادی شهر و باهدف حمایت و همکاری هوشمندانه  با فعالین اکوسیستم نوآوری شهر و شرکت‌های دانش‌بنیان به‌ویژه در حوزه هوشمندسازی شهری با شرکت در نمایشگاه اینوتکس اهداف کاربردی در پنج محور  معرفی برنامه‌های حمایتی و سرمایه‌گذاری در مسیر توسعه تجاری‌سازی شرکت‌های فعال فناوری مالی با محوریت هوش مصنوعی و فناوری‌های مبتنی بر شهر و توسعه اقتصاد پایدار دیجیتال شهری، همکاری و تفاهم با شرکت‌های فعال حوزه فین‌تک شهری و شهرداری‌ها، معرفی محصولات دانش‌بنیان هلدینگ راهبرد در حوزه‌های نرم‌افزارهای بانکداری و کیف پول یکپارچه شهروندی در مسیر همکاری بین نهادی و  برگزاری جلسات مشاوره کارآفرینی و سرمایه‌گذاری برای بازدیدکنندگان و کارآفرینان را دنبال می‌کند.

بانک شهر به‌عنوان یکی از حامیان اصلی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری 2022،همگام با شعار تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در سال 1401، نقشی پررنگ و حضوری فعال در مسیر همکاری مؤثر با ظرفیت‌های نوآوری کشور خواهد داشت.

گفتنی است؛ نمایشگاه اینوتکس یکی از رویدادهای اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک علم و فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود. این نمایشگاه باهدف گفت‌وگو و شبکه‌سازی میان بازیگران اصلی این زیست‌بوم، افزایش همکاری و مشارکت استارتاپ‌ها با هم و تسهیل فرایند جذب سرمایه‌ توسط استارتاپ‌ها، سال‌هاست که مشغول فعالیت است.

یازدهمین دوره  نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، به مدت 4 روز از 20 تا 23 اردیبهشت 1401 در محل پارک فناوری پردیس از ساعت 10 صبح تا 18 میزبان کارآفرینان و فعالان صنعت نوآوری و فناوری کشور است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.