راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

سامانو؛ خدمتی خاص از بیمه سامان

بیمه سامان با استفاده از اپلیکیشن «سامانو» قصد دارد اعلام و ثبت ‌خسارت مالی بیمه‌های اتومبیل را به کوتاه‌ترین زمان ممکن برساند.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، اپلیکیشن «سامانو» ابزاری است که با استفاده از آن، زیان‌دیده حادثه اتومبیل می‌تواند در هر زمان از شبانه‌روز و بدون نیاز به اعزام کارشناس ارزیاب یا مراجعه به مراکزخسارت، از راه دور و تنها به صورت برخط، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به اعلام و ثبت پرونده خسارت خود اقدام کند.

مجتبی قاسمیان، رئیس اداره نظارت بر خسارت بیمه‌های اتومبیل بیمه سامان در توضیح کارکرد اپلیکیشن سامانو گفت: «مشتریان شرکت بیمه سامان از این پس می‌توانند با صرفه‌جویی در زمان، عملیات‌هایی مانند تشکیل پرونده، ارزیابی و دریافت خسارت مالی بیمه‌نامه‌های اتومبیل خود را به صورت آنلاین انجام دهند.»

او در این باره تصریح کرد: «با استفاده از اپلیکیشن سامانو علاوه برکاهش هزینه‌های غیرضروری مانند اعزام کارشناس به محل حادثه، عدم نیاز به پیگیری‌های مکرر و نیز صرفه‌جویی در زمان، سطح رضایتمندی مشتریان تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.»

به گفته قاسمیان کاربران این اپلیکیشن می‌توانند در هر لحظه پس از تشکیل پرونده خسارت، از وضعیت رسیدگی به آن مطلع شده و مراحل رسیدگی خود را دنبال کنند.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر پرداخت خسارت‌های مالی تا سقف ۲۰ میلیون تومان با این وب‌اپلیکیشن امکان‌پذیر بوده و تاکنون بیش از دو هزار پرونده خسارت از این مسیر رسیدگی شده است.

بیمه سامان به عنوان شرکت بیمه‌ای پیشرو در ارائه خدمات نوین و مبتنی بر تحول دیجیتال، همواره درتلاش بوده تا با ارائه طرح‌های نوآورانه، بستری امن و قابل اعتماد برای خدمات‌رسانی به بیمه‌گزاران فراهم آورد.

مشتریان شرکت بیمه سامان می‌توانند خدمات مورد نیاز بیمه ای خود را از طریق وب‌اپلیکیشن سامانو به نشانی https://pwa.samaninsurance.ir دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.