راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

عیدی بلوبانک به کاربرانش / ۱۰ درصد موجودی حساب‌تان را از بلوبانک هدیه بگیرید

بلوبانک به مناسب شروع سال جدید به کاربران تازه‌وارد خود ۱۰ درصد از موجودی حسابشان را هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، در این طرح کاربرانی که از ۲۱ اسفند تا ۱۵  فروردین اقدام به بازکردن حساب در بلوبانک کنند و همچنین کاربران فعلی بلو که تاکنون افزایش موجودی نداده‌اند یا پولی به حسابشان واریز نشده است با اولین افزایش موجودی، هدیه ویژه‌ای دریافت می‌کنند. براین اساس ۱۰ درصد از مبلغ اولین افزایش موجودی تا سقف ۱۰۰ هزار تومان به‌عنوان هدیه به حساب این کاربران واریز خواهد شد.


ارسال نامحدود کد دعوت


طرح دیگری که بلوبانک به مناسب شروع سال جدید برگزار می‌کند، امکان ارسال کد دعوت به تعداد نامحدود است. در این طرح تمامی کاربران می‌توانند کد دعوت خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی ارسال کنند و به ازای هر دعوت موفق، هدیه ۳۰ هزار تومانی از بلوبانک دریافت کنند.

پیش از این بلوبانک بر اساس برنامه‌ای که از روزهای نخست آغاز کرده بود، برای هر کاربر امکان دعوت از ۱۰ نفر را ایجاد کرده بود که پس از ۱۰ دعوت، کد غیرفعال شده و هدیه‌ای به فرد تعلق نمی‌گرفت. ولی حالا در طرح عیدی بلوبانک از ۲۱ اسفند تا ۱۵ فروردین، تمامی کاربران می‌توانند کد دعوت خود را به تعداد نامحدود برای سایرین ارسال کنند و از هدیه ۳۰ هزار تومانی آن بهره‌مند شوند.

بلوبانک از سال ۱۳۹۸ به‌‌عنوان استارتا‌پ‌ پیشرو حوزه «نئوبانک» ایران فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر به‌عنوان شعبه دیجیتال بانک سامان فعالیت می‌کند. کاربران بلوبانک پس از افتتاح حساب در اپلیکیشن بلو می‌توانند از خدمات و قابلیت‌هایی مثل انتقال هوشمند، پرداخت خودکار قبوض، کارت‌به‌کارت با یک کلیک، خرید شارژ و بسته اینترنت و… استفاده کنند.

در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن بلوبانک، قابلیت «بلوچارت» نیز به این برنامه افزوده شد. به کمک این قابلیت کاربران می‌توانند درآمدها و هزینه‌های ماهانه خود را تحلیل و با میانگین سه ماه گذشته مقایسه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا نصب اپلیکیشن بلوبانک می‌توانید به وب‌سایت این شرکت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.