راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پکس شرکت‌های وری‌فون و اینجنیکو را پشت سر می‌گذارد

pax-logo-way2pay-92-08-28طبق گزارش نیلسون در رابطه با بررسی سالانه متصدیان پایانه های فروش شرکت پکس سالانه رشد سریع ۳۲ درصدی در تولید و ارسال پایانه‌های فروش داشته است، درحالی که شرکت وری‌فون ۱۹ درصد و این‌جنیکو ۱۷ درصد رشد داشته‌اند.

در لیستی که درسال ۲۰۱۲ ارائه شد، پکس بیش از ۱.۲ میلیون پایانه دراین سال به فروش رسانده و اینجنیکو و وریفون بیش از ۵ میلیون. این لیست توجه خوانندگان را به این نکته معطوف می‌کند که مقدار قابل توجهی از میزان فروش این‌جنیکو و وری‌فون شامل فروش برندهای قدیمی تر دستگاه پایانه فروش(هیپرکام، جمالتو، سگام، لیپمن و…) می‌شود.

پکس گسترده‌ترین منتخب از پایانه‌های منطبق با پی‌سی‌آی ۳ را در صنعت امروز دارد و عمدتا از طریق یک شبکه جهانی از یکپارچه سازهای سیستم پرداخت وارد بازار می‌شود که بیشتر آنها توزیع کننده‌های سابق این‌جنیکو و وری‌فون بوده‌اند و از این رو تجربه زیادی در ارائه راه حل‌های دستگاه پایانه فروش برای امن کردن بانک‌ها، پردازنده‌ها و تاجران خرده فروش دارد. گزارش موقت سال ۲۰۱۳ پکس به رسیدن به رشدی حتی بیشتر تا پایان این سال اشاره کرده و چشم انداز سال ۲۰۱۴ را روشن برآورد کرده است. به ویژه که پکس در اروپا به رقابت خواهد پرداخت و این به دلیل ترکیبی از شریکان جدید در شبکه و محصولات جدید برای برآورده کردن این نیازهای بازار است.

(نیلسون؛ نسخه شماره ۱۰۲۷)

منبع: PAX

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.