راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

همه چیز در مورد تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان / راهنمای آموزشی

hekmatسرویس تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان یکی از سامانه‌های نرم‌افزاری بانکداری مجازی می‌باشد که از طریق بستر تلفن دریافت خدمات بانکی را برای مشتری در هر زمان و مکان فراهم می‌کند. شما می‌توانید با شماره‌گیری ۰۲۱۸۹۵۵۵ از سرویس تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان (شهروندان ساکن تهران لازم نیست کد را وارد نمایند) استفاده کنید. در سیستم تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان شما می‌توانید از پنج روش ورود به سیستم از طریق شماره کارت (کلید ۱) ، ورود به سیستم از طریق شماره سپرده (کلید ۲)، ورود به سیستم از طریق نام کاربری (کلید ۳)، ورود به سیستم با رمز یکبار مصرف (کلید ۴) و اطلاع از شماره شبا (کلید ۵) استفاده کنید.

.

ورود به سیستم از طریق شماره کارت (کلید ۱)

شما می‌توانید از این سرویس با شماره‌گیری ۸۹۵۵۵، سپس فشردن کلید یک و در انتها فشردن کلید # استفاده کنید. دریافت خدمات فوق برای تمامی کارت‌های بانک حکمت ایرانیان و عضو شبکه شتاب که دارای رمز خرید اینترنتی هستند فراهم می‌باشد. برای استفاده از این سرویس می‌بایست شماره کارت بانکی، بعد کلید # و سپس رمز دوم کارت (رمز خرید اینترنتی) را وارد نمایید. خدمات ارائه شده در کلید شماره یک عبارتند از:

 1. دریافت موجودی (کلید۱)
 2. دریافت صورت‌حساب (کلید۲)
 3. پرداخت قبض (کلید۳)
 4. مسدود کردن کارت (کلید۴)

.

ورود به سیستم از طریق شماره سپرده (کلید ۲)

دریافت این خدمات از طریق تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان برای سپرده‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه، جاری و سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت این بانک مقدور است. برای استفاده از این سرویس می‌بایست شماره سپرده، بعد کلید # و سپس رمز مندرج در رمزنامه که از شعب دریافت گردیده را وارد نمایید. در موقع وارد کردن شماره سپرده بین هر هر جزء یا خط فاصله کلید * را فشار دهید. برای دریافت رمز ورود می‌توانید به یکی از شعب بانک حکمت ایرانیان مراجعه کنید. همچنین برای انتقال وجه می‌بایست رمز دوم سامانه‌های غیرحضوری را نیز از شعب بانک دریافت کنید. خدمات ارائه شده در کلید شماره دو عبارتند از:

 1. دریافت موجودی (کلید ۱)
 2. دریافت صورت‌حساب (کلید ۲)
 3. پرداخت قبض (کلید ۳)
 4. انتقال وجه (کلید ۴)
 5. عملیات چک (کلید ۵)
 6. عملیات تسهیلات (کلید ۶)
 7. مسدود کردن کارت (کلید ۷)
 8. پیشخوان (کلید ۸)

.

ورود به سیستم از طریق نام کاربری (کلید ۳)

استفاده از این خدمات برای تمامی مشتریان بانک حکمت ایرانیان امکان‌پذیر می‌شد. برای استفاده از این سرویس باید به یکی از شعب بانک حکمت ایرانیان مراجعه و نام کاربری و کلمه عبور تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان را دریافت کنید. همچنین از این طریق امکان تغییر سپرده پیش‌فرض امکان‌پذیر است.

.

ورود به سیستم با رمز یکبار مصرف (کلید ۴)

برای افزایش امنیت در ورود به تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان، مشتری می‌تواند پس از وارد کردن نام کاربری نسبت به تولید رمز ورود به سامانه از طریق دستگاه صدور رمز یکبار مصرف یا OTP اقدام و پس از دریافت آن را وارد کنید. این دستگاه می‌تواند علاوه بر سامانه تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان در ورود به سایر سامانه‌های بانکداری مجاز نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

.

اطلاع از شماره شبا (کلید ۵)

پس از انتخاب این گزینه در سیستم تلفنبانک بانک حکمت ایرانیان مشتری می‌تواند با وارد کردن شماره سپرده خود، شماره شبای بانکی خود را دریافت کند. کاربرد شماره شبا در انتقال وجه بین بانکی از طریق سامانه‌های ساتنا و پایا می‌شد.

3 نظرات
 1. داریوش صفی خانی می‌گوید

  سلام.همه چی بود جز برنامه دانلود بانک.واقعا خسته نباشین

 2. عثمان می‌گوید

  بسیارعالی بود

 3. خادم الحسین می‌گوید

  واقعا که دستتون درد نکنه اجرتون با ابوالفضل العباس که خوب به معیشت پرسنل اجا رسیدید خوب تسهیلات دادید خووووووب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.