راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

افزایش سرمایه ۷۵۰ درصدی هلدینگ فناوری نگاه ثبت شد

افزایش سرمایه هلدینگ نگاه بازوی فناوری بانک کارآفرین به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال تصویب و پس از تأیید توسط سهام‌داران این افزایش سرمایه ثبت شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ نگاه، با توجه به رشد روزافزون فعالیت‌های هلدینگ فناوری نگاه به‌عنوان بازوی فناوری بانک کارآفرین و به‌منظور توسعه راهبردی فعالیت‌های این هلدینگ در عرصه‌ها و حوزه‌های جدید، افزایش سرمایه ۷۵۰ درصدی این هلدینگ از مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال به تأیید و تصویب هیئت‌مدیره و سپس مجمع عمومی هلدینگ فناوری نگاه رسید و پس از تأدیه آن توسط سهام‌داران این افزایش سرمایه به ثبت رسید.

هلدینگ فناوری نگاه؛ بازوی فناوری بانک کارآفرین است که در سال ۱۳۹۹ با هدف ایجاد تحول در خدمات و محصولات بانک و شرکت‌های زیرمجموعه آن تأسیس شد تا با ارتقای جایگاه فناوری در بانک کارآفرین بتواند زمینه‌ساز توسعه متوازن بازار و مشتریان باشد و بستر توسعه سطح مشارکت و همکاری با سایر بازیگران و نقش‌آفرینان صنعت فناوری‌های مالی را فراهم آورد.

هلدینگ فناوری نگاه با تأسیس شرکت‌های نگاه بانک و نگاه پرداخت در مسیر توسعه خدمات و محصولات بانکی و پرداختی گام نهاده و با خرید سهام مالکیتی شرکت مدیریت ثروت ستارگان در پی نقش‌آفرینی به‌عنوان حلقه واسط میان استارتاپ‌های مالی با بانک کارآفرین و توسعه نوآوری‌های مالی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.