راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشنواره «دی‌ماه ۲ میلیارد ریالی» انیاک

فن‌آوران انیاک در راستای حمایت و تشویق نمایندگان پایانه‌های فروشگاهی (POS) خود در سطح کشور، جوایز متعددی در نظر گرفته است. بر اساس گزارش روابط عمومی انیاک قرعه‌کشی «جشنواره دی‌ماه ۲ میلیارد ریالی» روز سه‌شنبه ۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵ به صورت زنده از صفحه اینستاگرام انیاک پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فن‌آوران انیاک، «جشنواره دی‌ماه ۲ میلیارد ریالی» انیاک از ابتدای دی‌ماه ۱۴۰۰ آغاز شد که بر همین اساس نمایندگان می‌توانند با ورود اطلاعات در پنل انیاک ۲ امتیاز و با خرید هر دستگاه کارتخوان ۱ امتیاز تا پایان دی‌ماه کسب کنند و با افزایش امتیاز از جوایز گروه‌های طلایی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای دو نفر، نقره‌ای به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال برای دو نفر و برنزی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال برای دو نفر به شرح زیر بهره‌مند شوند.

  • گروه طلایی: نمایندگان دارای ۵۰۱ امتیاز به بالا
  • گروه نقره‌ای: نمایندگان دارای ۲۰۱ تا ۵۰۰ امتیاز
  • گروه برنزی: نمایندگان دارای ۶۰ تا ۲۰۰ امتیاز

گفتنی است شرکت فن‌آوران انیاک زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ به منظور توسعه شبکه بازار، در تمام نقاط ایران اقدام به اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان در چارچوب قوانین بانک مرکزی و ضوابط داخلی شرکت می‌کند. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۴۲۲۷۷۰۷ تماس برقرار نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.