راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رشد صندوق آتیه نوین

از ابتدای سال صدور واحدهای جدید سرمایه‌گذاری صندوق آتیه نوین ۹۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش راه پرداخت طبق اعلام حسین درویشها، مدیریت بانکداری اختصاصی بانک اقتصادنوین، واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق آتیه نوین از ابتدای سال جاری با ۸۲۹ هزار و ۶۵۹ واحد صدور جدید، ۹۰ درصد افزایش خالص داشته و به رقم یک میلیون و ۷۵۶ هزار و ۲۲۱ واحد رسیده است.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، وی دلیل استقبال قابل توجه سرمایه‌گذاران را بازدهی علی‌الحساب ۱۷ درصد تضمین‌ شده (شرط ماندگاری دو ماه)، توسعه عملیات بانکداری اختصاصی در شبکه شعب بانک اقتصادنوین و بازدهی پایین یا ریسک غیرمتعارف سایر بازارها اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه نرخ مذکور، حداقل بازدهی تضمین شده اوراق است و بر اساس عملکرد فصلی صندوق، نرخ بالاتری پرداخت می‌گردد، گفت: به دارندگان اوراق در پایان سه ماهه اول سال جاری سود قطعی ۱۸.۲۷ درصدی روزشمار پرداخت شده است.

درویشها به سرمایه‌گذارانی که بدنبال کسب بازدهی متناسب و تضمین شده هستند، خرید این اوراق را توصیه نمود و تنوع محصولات با شرایط مشابه (بازدهی بالا و تضمین شده) در شعب منتخب بانک را مزیتی برای مشتریان بانکداری اختصاصی بانک اقتصادنوین دانست.

وی با اشاره به رشد ۷۳ درصدی سرمایه تحت مدیریت بانکداری اختصاصی از ابتدای سال جاری، از برنامه‌ریزی گسترده توسعه محصولات و خدمات بانکداری اختصاصی خبر داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.