راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رشد صندوق آتیه نوین

از ابتداي سال صدور واحدهاي جديد سرمايه‌گذاري صندوق آتيه نوين 90 درصد افزايش يافت.

به گزارش راه پرداخت طبق اعلام حسين درويشها، مديريت بانکداري اختصاصي بانک اقتصادنوين، واحدهاي سرمايه‌گذاري صندوق آتيه نوين از ابتداي سال جاري با 829 هزار و 659 واحد صدور جديد، 90 درصد افزايش خالص داشته و به رقم يك ميليون و 756 هزار و 221 واحد رسيده است.

به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، وي دليل استقبال قابل توجه سرمايه‌گذاران را بازدهي علي‌الحساب 17 درصد تضمين‌ شده (شرط ماندگاري دو ماه)، توسعه عمليات بانکداري اختصاصي در شبکه شعب بانک اقتصادنوين و بازدهي پايين يا ريسک غيرمتعارف ساير بازارها اعلام كرد.

وي با اشاره به اينکه نرخ مذکور، حداقل بازدهي تضمين شده اوراق است و بر اساس عملکرد فصلي صندوق، نرخ بالاتري پرداخت مي‌گردد، گفت: به دارندگان اوراق در پايان سه ماهه اول سال جاري سود قطعي 18.27 درصدي روزشمار پرداخت شده است.

درويشها به سرمايه‌گذاراني که بدنبال کسب بازدهي متناسب و تضمين شده هستند، خريد اين اوراق را توصيه نمود و تنوع محصولات با شرايط مشابه (بازدهي بالا و تضمين شده) در شعب منتخب بانک را مزيتي براي مشتريان بانکداري اختصاصي بانک اقتصادنوين دانست.

وي با اشاره به رشد 73 درصدي سرمايه تحت مديريت بانکداري اختصاصي از ابتداي سال جاري، از برنامه‌ريزي گسترده توسعه محصولات و خدمات بانکداري اختصاصي خبر داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.