راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک شهر ارزی می‌شود

زیر ساخت های لازم را برای ورود موثر به فعالیت های ارزی فراهم کرده ایم.

به گزارش راه پرداخت و به نقل از روابط عمومی بانک شهر زیرساخت ها و زمینه های لازم برای ورود موثر بانک شهر به فعالیت های ارزی فراهم شده و مجوز بانک مرکزی نیز به زودی اخذ خواهد شد.

خاکباز افزود: مجموعه بانک شهر اینک پس از یک سال حضور موفقیت آمیز در عرصه پولی و بانکی کشور، حضور در عرصه بین المللی و حضور گسترده در فعالیت های ارزی را یک ضرورت و گامی برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان می داند.

این مقام مسئول بانک شهر گفت: در حال حاظر در انتظار اخذ مجوز فعالیت های ارزی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستیم و به محض دریافت این مجوز، آمادگی ارائه کلیه خدمات ارزی را خواهیم داشت. در سال گذشته اقداماتی از جمله آماده نمودن نرم افزار، آموزش پرسنل و ایجاد روابط کارگزاری فراهم شده است.

وی در خصوص نرم افزار ارزی بانک شهر اظهار داشت: نرم افزار بانک را در بخش فعالیت های ارزی بررسی و مورد آزمایش قرارداده ایم که نتیجه این آزمایش بسیار موفقیت آمیز بوده است و آماده بکارگیری آن پس از اخذ مجوز آغاز عملیات ارزی از سوی بانک مرکزی هستیم.

مدیر امور بین الملل بانک شهر گفت: بانک شهر در حال حاضر نیز بسیاری از خدمات ارزی خصوصا در زمینه حواله های ارزی را از طریق شرکت صرافی شهر به مشتریان ارائه می دهد.

وی گفت: زیرساخت ها و زمینه های لازم برای ورود موثر بانک شهر به فعالیت های ارزی فراهم شده و مجوز بانک مرکزی نیز به زودی اخذ خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.