راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مشتریان بانک دی می‌توانند کارت بانکی نقدی خود را در خانه تحویل بگیرند

کلیه دارندگان حساب در بانک دی می‌توانند کارت بانکی نقدی خود را در نشانی دلخواه خود دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک دی، به‌منظور تسهیل امور و کاهش تردد مشتریان به شعب بانک دی، از این پس کلیه دارندگان حساب می‌توانند از طریق نصب اپلیکیشن «دی‌جت» یا با استفاده از سرویس اینترنت‌بانک «دی‌نت» ضمن افتتاح حساب، کارت نقدی خود را در نشانی دلخواه خود بدون نیاز به مراجعه به شعب بانکی دریافت کنند.

به گفته محمود زمان‌زاده، معاون فناوری اطلاعات بانک دی، خدمات ارسال کارت بانکی برای مشتریان شامل کلیه افراد خواهد بود؛ اعم از اینکه پیش از این در بانک دی افتتاح حساب کرده‌اند یا از طریق دی‌جت یا دی‌نت اقدام به افتتاح حساب غیرحضوری می‌کنند.

طبق توضیحات معاون فناوری اطلاعات بانک دی، حتی کسانی که تاریخ کارت بانکی آنان منقضی شده است نیز می‌توانند با استفاده از این روش کارت جدید خود را دریافت کنند.

زمان‌زاده در زمینه شیوه استفاده از این خدمت نوین بانکداری دیجیتال گفت: «کلیه افراد می‌توانند اپلیکیشن دی‌جت را از سایت بانک دی روی گوشی‌های تلفن همراه خود نصب و پس از احراز هویت غیرحضوری، در قسمت صدور کارت این برنامه، درخواست ارسال کارت را ثبت کنند.»

معاون فناوری اطلاعات بانک دی تأکید کرد که کارت بانکی مشتریان به نشانی اعلامی آنان ارسال خواهد شد و مشتری پس از دریافت کارت باید در اپلیکیشن دی‌جت اقدام به فعال‌سازی آن کند.

پیش‌تر طی گزارشی در راه پرداخت به تفصیل به جزئیات نحوه افتتاح حساب غیرحضوری در بانک دی، ایرادات و تجربه کاربری آن پرداختیم. طبق گزارش مذکور، افتتاح حساب غیر‌حضوری در بانک دی تا پیش از این شباهت چندانی به بانکداری الکترونیک نداشت؛ چراکه مشتریان ناچار بودند تا پیش از این اقدام بانک دی مبنی بر ارسال کارت بانکی به منزل، بعد از طی فرایند افتتاح حساب غیرحضوری در اپلیکیشن دی‌جت، برای دریافت کارت بانکی به‌صورت حضوری به شعب بانک دی مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.