راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مهلت پیش‌ثبت‌نام در بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ تمدید شد

پیرو درخواست تعدادی از شرکت‌ها که موفق به پیش‌ثبت‌نام در بیست‌وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک الکامپ نشده‌اند و با هدف ایجاد فرصتی دیگر برای حضور در نمایشگاه الکامپ به اطلاع می‌رساند سایت ثبت‌نام از تاریخ ۲۲ آبان‌ماه لغایت ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰ باز خواهد شد.

در این دور از ثبت‌نام مانند سنوات قبل، متقاضیان کمتر از ۸۰ مترمربع فضای نمایشگاهی،‌ بعد از ثبت‌نام در سایت الکامپ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت‌نام خود را قطعی کنند. متقاضیان بالای ۸۰ مترمربع نیز پس از ثبت‌نام در سایت الکامپ، به‌ ترتیب اولویت زمانی ثبت‌نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از مشخص‌شدن غرفه، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه‌حساب مالی، ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان سازمان‌ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت‌نام کنند. بدیهی است ثبت‌نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه‌حساب مالی قطعی خواهد شد.

بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ بهمن‌ماه سال جاری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 الکامپ ۱۴۰۰ با رویکرد آینده بهتر برگزار خواهد شد و سلامت آنلاین، آموزش الکترونیک، بانکداری الکترونیک و خدمات دولت بر بستر شبکه ملی اطلاعات از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه به‌شمار می‌روند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به این نشانی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.