راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان پرداخت‌های خودکار و مکانیزه با بانک‌ پرداخت ملت فراهم شد

امکان پرداخت‌های خودکار و مکانیزه با هدف مکانیزه‌کردن پرداخت‌های متوالی یا متناوب جهت جلوگیری از فراموش‌شدن پرداخت‌های مورد نیاز در بانک پرداخت ملت فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، با هدف مکانیزه‌کردن پرداخت‌های متوالی یا متناوب جهت جلوگیری از فراموش‌شدن پرداخت‌های مورد نیاز و تسهیل فرایند پرداخت بدون نیاز به‌ صرف وقت از سوی مشتریان بانک، طرح بانک پرداخت ملت راه‌اندازی شده است.

از مشخصات و مزایای این طرح می‌توان به امکان سپردن عملیات پرداخت‌های متوالی یا متناوب نظیر خرید شارژ، پرداخت قبض، پرداخت اقساط مربوط به خرید کالا و خدمات با یک‌ بار ثبت‌نام در این طرح و ارائه مجوز پرداخت بابت مورد مشخصی نظیر شارژ  یا قبض و انجام پرداخت‌های بعدی مربوط به موضوع مشخص‌شده بدون نیاز به‌ صرف وقت و جلوگیری از امکان فراموشی پرداخت، به بانک یا شرکت و سازمان ارائه‌دهنده خدمات اشاره کرد.

امکانات فعلی این طرح شامل شارژ خودکار خطوط اعتباری ایرانسل، پرداخت خودکار قبوض خطوط دائمی همراه اول و شارژ خودکار خطوط اعتباری همراه اول است و در آینده نزدیک امکان پرداخت خودکار سایر قبوض، امکان شارژ خودکار سایر اپراتورهای تلفن همراه و پرداخت خودکار بهای سایر خدمات به‌جز قبض و شارژ فراهم خواهد شد.

مشتریان بانک ملت می‌توانند برای آشنایی بیشتر با این محصول و راه‌های ثبت‌نام و استفاده از این خدمت و دریافت راهنمای کاربری  به وب‌سایت بانک ملت مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.