راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

افزایش کاربری کیف‌ پول دیجی‌پی با شارژ خودکار و پرداخت مستقیم

دیجی‌پی با افزودن قابلیت شارژ خودکار و پرداخت مستقیم یا «دایرکت دبیت»، قابلیت‌های کاربردی خدمات کیف پول خود را افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت به‌تازگی قابلیت جدیدی را به نام شارژ خودکار کیف پول یا «دایرکت دبیت» به سرویس‌های خود اضافه کرده است. در این سرویس کاربر می‌تواند با تنظیمات و مجوزهایی که به اپلیکیشن می‌دهد، امکان اضافه‌شدن خودکار موجودی کیف پول یا به‌اصطلاح «شارژ خودکار» آن را فراهم کند. در این حالت اگر موجودی کیف پول از اندازه‌ مشخصی که پیش‌تر خود کاربر تعیین کرده، کمتر شود، تا سقف مجاز از حساب بانکی متصل به کیف پول (که باز هم با مجوزهای کاربر تعیین شده است)، برداشت و به موجودی کیف پول اضافه می‌شود.

فعال‌کردن این قابلیت طی قراردادی مدت‌دار بین دیجی‌پی، کاربر و بانک‌، با مبلغ مشخصی برای برداشت از حساب و پرداخت از کیف پول، امکان‌پذیر می‌شود و با فعال‌کردن آن، دیگر لازم نیست همواره فرایند شارژ کیف پول تکرار شود، بلکه کیف پول دیجی‌پی با اجازه فرد و ضمن اتصال به کارت بانکی‌، به‌طور خودکار شارژ می‌شود.

در حال حاضر نسخه‌های وب و اندروید کیف پول دیجی‌پی از امکان «شارژ خودکار» برخوردارند و سقف واریز وجه از حساب بانکی به کیف پول دیجی‌پی هم برای بعضی از بانک‌ها سه میلیون تومان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.