راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مظاهری: باید فراتر از این نگاه کنیم که کربنکینگ چیست

در سمینار تخصصی بانکداری الکترونیک با مهندس مظاهری مدیر بازاریابی و فروش شرکت توسن به گفت‌وگو پرداختیم. وی در رابطه با قرارداد توسن با یک بانک خارجی و صادرات نرم‌افزار بانکی گفت: من توسن را همیشه با اولین‌ها می‌شناسم. ورود به بازارهای بین‌المللی نیز یک افتخار برای صنعت بانکی ایران است. این قرارداد باعث می‌شود که ما در فضای باز جهانی بتوانیم رشد بکنیم.

مظاهری در خصوص اینکه شرکت‌های تولیدکننده محصولات بانکی باید به سمت پلتفرم شدن بروند، گفت: ما در توسن داریم به سمت نوآوری‌های باز حرکت می‌کنیم و ما در مورد بنکو ادعایمان این است که بنکو بیشتر از اینکه محصول باشد یک پلتفرم است و توسط تیم‌های داخلی بانک‌ها می‌شود آن چیزی که آنها می‌خواهند را روی بنکو پیاده کنند و استفاده از ظرفیت‌های زنجیره تامین اینجا اتفاق می‌افتد و بانک‌ها دیگر نمی‌خواهد از ابتدا یک محصول را بسازند بلکه می‌توانند از صنعت نیز استفاده کنند.

وی در خصوص تعریف استاندارد سامانه یکپارچه بانکی می‌گوید: چیزی که باید چاشنی تعریف کربنک بشود نگاه اجرایی و عمل‌گرایانه است. بعد از ۲۰ سال سابقه کر در کشور باید فراتر از این نگاه بکنیم که کر چیست و با نگاهی به آینده و اتفاقات جدید به صحبت در خصوص کر بپردازیم.

در صورت تمایل برای دیدن فیلم کامل این گفتگو، می‌توانید ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.