راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دارندگان سهام عدالت با زمرد تجارت ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

بانک تجارت به عنوان بانکی پیشرو در ارائه خدمات غیرحضوری، در دو ماه گذشته از طریق سامانه زمرد و به‌صورت آنلاین به ۲۶۱۲ نفر از دارندگان سهام عدالت با توثیق این سهام بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مرابحه داد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، با توجه به اهمیت حفظ سلامتی مشتریان و کارکنان و در ادامه اقدامات مؤثر انجام شده در راستای کاهش مراجعه حضوری به شعب، این بانک با بهره‌گیری از زیست بوم زمرد تجارت، از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت به ۲۶۱۲ نفر از متقاضیان دارنده سهام عدالت تسهیلات مرابحه پرداخت کرده که تمامی فرآیند اعطای این تسهیلات به‌صورت صددرصد آنلاین و بدون حضور فیزیکی مشتریان در شعب بانک انجام شده است. متقاضیان دریافت این تسهیلات همچنین از طریق سامانه زمرد تجارت عملیات مربوط به توثیق سهام عدالت خود را به عنوان پشتوانه تسهیلات دریافتی به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام داده‌اند.

زمرد تجارت زیست بومی است که با هوشمندسازی فرآیندهای بانکی و بازطراحی سرویس‌های پایه‌ای و حیاتی، خدمات نوین دیجیتالی منطبق بر استانداردهای بانکداری دیجیتال را ارائه می‌کند. این سامانه با ارائه خدمات شخصی‌سازی و به صورت غیرحضوری، امکان افتتاح حساب و دسترسی آسان به خدمات بانکی را برای مشتری فراهم کرده است. فعالسازی خدمات نوین همچون همراه بانک، اینترنت بانک و ثبت درخواست تجارت کارت برای ارسال به نشانی مشتری از دیگر خدمات قابل ارائه در زمرد تجارت است.

با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا، مشتریان و دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به سایت بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir اپلیکیشن زمرد را دریافت کرده و فرآیند احراز هویت، افتتاح حساب بانکی و دریافت تسهیلات فوق را به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام رسانند. مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت (۱۵۵۴) پاسخگوی هرگونه سؤال در این زمینه است.

منبع روابط عمومی بانک تجارت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.