راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

حضور مجازی و فعال جیرینگ در اینوتکس ۲۰۲۱

اینوتکس رویدادی نوآورمحور است که هدف آن دور هم جمع کردن عناصر و بازیگران مختلف زیست‌بوم فناوری برای افزایش همکاری و هم‌افزایی است و شرکت پرداخت اول کیش با نام تجاری جیرینگ به‌عنوان اولین بازیگر خدمات کیف پول همراه به منظور ارتباط هدفمند با دیگر بازیگران صنعت فین‌تک در دهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس حضور فعال خواهد داشت.

به منظور حفظ سلامتی افراد در شرایط کنونی همه‌گیری کرونا، شرکت جیرینگ تصمیم گرفت به صورت مجازی در نمایشگاه INOTEX شرکت کند و از این طریق به معرفی خدمات نوآورانه و سرویس‌های خود و همچنین ارتباط سازنده با بازیگران زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور و گسترش تعاملات با سایر اعضای این اکوسیستم خواهد پرداخت.

جیرینگ با هدف ارائه محصولات و خدمات خود در چهار واحد مرکز فین‌تک جیرینگ، مرکز کیف پول خرد جیرینگ، جشنواره بین‌المللی فین‌تک ریتیل و همچنین واحد سرمایه‌گذاری به عموم بازدیدکنندگان و به منظور ارائه محصولات و خدمات زیرساخت پرداختی خود در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. نمایشگاه INOTEX تلاش می‌کند که علاوه بر معرفی فناوری‌های روز به صنایع بزرگ و متوسط، مشتریان محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آن‌ها متصل کند و همچنین سرمایه گذاران را با فرصت‌های سرمایه گذاری در طرح‌های فناورانه یا استار‌ت‌آپ‌ها آشنا کند.

اینوتکس ۲۰۲۱، از روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت تا جمعه ۳۱ اردیبهشت از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد و و شرکت­‌های دانش‌­بنیان، استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری، سرمایه‌گذاران و مخترعین در بیش از ۳۰۰ غرفه حضوری و مجازی به معرفی جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به مشتریان و جامعه نوآوری کشور خواهند پرداخت. 

همچنین غرفه مجازی شرکت جیرینگ نیز از طریق jiring.inotex.com قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.