راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نرم‌افزار پرداخت فام از قابلیت دستیار صوتی خود رونمایی کرد

یکی از امکانات جدید در نرم‌افزار فام که در جشنواره «قدرانم» رونمایی شد، قابلیت «دستیار صوتی» است که با استفاده از این ویژگی کاربران می‌توانند بدون نیاز به لمس صفحه تلفن همراه خود، دستورات صوتی را اجرا و نیازمندی‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند، با این ویژگی دیگر نیازی به کلیک بر روی امکانات نرم‌افزار فام نیست و فقط با دستورات صوتی درخواست‌ها انجام می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل، این قابلیت در نسخه جدید در جشنواره فام باعنوان «قدردانم» رونمایی و ارائه شده است که به مناسبت رویدادهای مهمی همچون ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، اعیاد شعبانیه و در آستانه یکسالگی زحمات کادر درمان در حال برگزاری است. شرکت‌کنندگان با شرکت در یک بازی به شکل جدول کلمات متقاطع سه صفت بارز این شخصیت‌های نیکو را تشخیص داده و با تشخیص هر صفت ۲۰ امتیاز و با انجام هر تراکنش در فام ۱۰ امتیاز برای قرعه‌کشی دریافت خواهند کرد. جوایز این جشنواره شامل:

  • یک جایزه ۵۰ میلیون تومانی
  • سه عدد گوشی هوشمند
  • سه عدد ساعت هوشمند

کاربران می‌توانند تا هر زمان که سه صفت را درست تشخیص دهند در بازی شرکت کنند و پس از کسب امتیازات کامل، با نصب نرم‌افزار فام (پویانگار ملل) از امتیازات کسب شده برای شرکت در قرعه کشی بهره‌مند شوند.

نرم‌افزار فام از جامع‌ترین نرم‌افزارهای پرداخت کشور محسوب شده که در نسخه جدید از ویژگی‌های متمایز و برجسته خود نظیر دستیار صوتی رونمایی کرده است که در نوع خود در میان نرم‌افزارهای پرداخت کشور بی‌نظیر است. این جشنواره تا ۲۱ اسفند روز مبعث رسول مکرم اسلام (ص) ادامه دارد و افراد می‌توانند با مراجعه به صفحه fampayment.com در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز نفیس آن بهره‌مند شوند. قرعه‌کشی این جشنواره هفته آخر اسفند به صورت پخش زنده از اینستاگرام نرم‌افزار فام پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه رسمی شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام) به این آدرس مراجعه کنند.

منبع شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.