راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فراخوان دعوت به افتتاحیه نوین‌کمپ ۱ با امکان سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیاردتومانی در استارت‌آپ‌های حوزه ولث‌تک

راه‌اندازی استارت‌آپ و نوآوری در ذات خود کاری سخت، پرریسک و پیچیده است؛ اما این سختی در برخی فضاها مانند صنعت مالی بیشتر هم می‌شود. حجم بالای قوانین، نیاز به انواع مجوزها برای فعالیت‌های مختلف و حساسیت اطلاعاتی که وجود دارد، راه‌اندازی و توسعه استارت‌آپ‌های تکنولوژی مالی را با پیچیدگی‌های مختلفی روبه‌رو می‌کند. تا جایی که ممکن است تیم استارت‌آپی احساس کند با یک دیوار غیرقابل‌عبور روبه‌رو شده است.

این موضوع گریبان‌گیر سازمان‌ها و مؤسسات مالی موجود نیز هست. آنها باتوجه‌به اهمیت امنیت در این فضا ملزم به رعایت انواع قواعد، پروتکل‌ها و چهارچوب‌ها هستند و البته به‌مرورزمان در این کار تخصص پیدا کرده‌اند؛ از سوی دیگر این سازمان‌ها و مؤسسات، برای توسعه و حفظ جایگاه خود نیاز به نوآوری دارند.

به گزارش روابط عمومی نوین‌تک،‌ مفهوم نوآوری باز و به‌خصوص بانکداری باز در صنعت مالی به نزدیکی مؤسسات مالی بزرگ و سنتی با شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های تکنولوژی محور منجر شد. مؤسسات مالی و بانک‌ها توانایی رسیدگی و مدیریت چهارچوب‌ها و قوانین و همچنین دسترسی به زیرساخت و اطلاعات را دارند؛ استارت‌آپ‌ها نیز توانایی نوآوری با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا را در اختیار دارند. البته این اتصال بدون چالش نیست و خود نیازمند چهارچوب‌ها و فرایندهایی مشخص است.


رویداد نوین کمپ ۱


شتاب‌دهنده نوین‌تک به عنوان بازوی نوآوری باز گروه مالی اقتصاد نوین، مأموریت اتصال تیم‌های نوآور به شرکت‌های این مجموعه را داراست و رویدادهای نوین‌کمپ نیز در همین راستا به عنوان فرایندی برای تسهیل این اتصال توسط نوین‌تک طراحی شده است.

اولین رویداد نوین‌کمپ با محوریت حوزه تکنولوژی‌های مدیریت ثروت (Wealthtech) در تاریخ ۱۸ دی‌ماه سال جاری آغاز خواهد شد.  مخاطبین اصلی این رویداد در دو دسته‌ی زیر قرار می‌گیرند:

۱- تیم‌ها و افرادی که به فضای مدیریت ثروت و بازار سرمایه علاقه‌مندند و می‌خواهند دانششان نسبت به این فضا و چالش‌ها و مسائل آن را افزایش دهند و محصولی در این زمینه توسعه دهند.

۲- تیم‌ها و افرادی که در این فضا فعالیت داشته‌اند و برای پیشرفت در مسیر پیش رویشان، نیاز به زیرساخت، داده و همکاری با شرکت‌های مرتبط و جذب سرمایه دارند. 


افتتاحیه رویداد


در افتتاحیه‌ی نوین کمپ ۱ که در تاریخ ۱۸ دی‌ماه به‌صورت رایگان از شبکه‌های اجتماعی و سایت نوین‌تک پخش خواهد شد، چالش‌ها و فرصت‌های موجود و همچنین موقعیت‌های همکاری با گروه مالی اقتصاد نوین و به‌خصوص شرکت مشاور سرمایه‌گذاری تأمین سرمایه نوین معرفی خواهند شد. 

در طول این برنامه حمدعلی ایزدی، رئیس هیئت‌مدیره بانک اقتصاد نوین، علیرضا دلیری، مشاور معاون علمی فناوری ریاست‌جمهوری، داود رزاقی، مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره تأمین سرمایه نوین و محمدرضا قبادی، مدیرعامل شتاب‌دهنده نوین‌تک، سخنرانی خواهند کرد.

پس از سخنرانی مهمانان برنامه، پنل تخصصی با حضور امیر ناظمی (رئیس سازمان فناوری اطلاعات)، امیر هامونی (مدیرعامل فرابورس)، محمد صادقی (معاون فناوری اطلاعات بانک اقتصاد نوین)، نیما نامداری (مدیرعامل بلوط) و علیرضا ذوالفقاری (مدیرعامل و بنیان‌گذار کلید) برگزار خواهد شد که در آن به معرفی چالش‌ها و فرصت‌های Wealthtech در ایران و جهان پرداخته می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام و در جریان قرارگرفتن از آخرین اخبار رویداد به این لینک مراجعه کنند. همچنین می‌توان برای مشاهده افتتاحیه رویداد، به اینستاگرام نوین‌تک مراجعه کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.