راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران تا ۳۰ آبان ماه / مهلت ثبت‌نام تمدید نمی‌شود

ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران که از ۱۳ مهر ماه آغاز شده، تا ۳۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.

طبق اعلام شورای سیاست‌گذاری جشنواره وب و موبایل ایران، تا امروز بیش از ۱۵۰۰ اثر برای شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران ثبت‌نام کرده که از این تعداد ۳۸۰ اثر اپلیکیشن موبایلی هستند. این آمار حاکی از استقبال بیشتر نسبت به دوره‌های گذشته جشنواره است در این میان بیشترین استقبال با گروه‌های «فروشگاه‌‌های تخصصی» «فروشگاه آنلاین – خرید آنلاین» «خدمات مربوط به کسب‌وکارها» «تبلیغات و بازاریابی دیجیتال» «سلامت الکترونیک» «فین‌تک» بوده‌است.

شایان شلیله عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره وب و موبایل ایران در این خصوص گفت: «از نظر من امسال استقبال خوب بوده، این موضوع که مهلت ثبت‌نام تمدید نشود از سال گذشته آغاز شد. معمولاً اکثر جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام چندین مرتبه به تمدید مهلت ثبت‌نام اقدام می‌کنند اما ما در جشنواره وب و موبایل از سال گذشته تصمیم گرفتیم که در زمان‌بندی پروسه جشنواره دقت زیادی به خرج بدهیم و این باعث می‌شود که مهلت ثبت‌نام در جشنواره تمدید نشود. امسال به نسبت بازه زمانی مشابه در سال گذشته تعداد شرکت کنندگان ۲۰٪ افزایش داشته‌است.»

میلاد احرامپوش عضو شورای سیاست‌‌گذاری جشنواره وب و موبایل ایران نظرخود را اینگونه بیان کرد: «باعث افتخار تیم جشنواره وب و موبایل ایران است که امسال علی‌رغم شرایط کرونا و فشارهایی که به کسب‌و‌کارها وارد شده، استقبال خوبی از جشنواره صورت گرفته و آثار زیادی ثبت‌نام کردند. در طی چند سال اخیر تصمیم داشتیم که در جهت حفظ برنامه زمان‌بندی جشنواره چه در اختتامیه و چه فرآیند ثبت‌نام، تمدیدی نداشته باشیم و همه چیز طبق زمان‌بندی پیش رود، سال گذشته اختتامیه را دقیقاً رأس ساعت آغاز و به پایان رساندیم و امسال تصمیم گرفتیم روز اعلامی پایان ثبت‌نام، تمدید ثبت‌نام نداشته باشیم. البته همچنان فرصت ثبت‌نام باقی‌مانده و امیدوارم کسانی که علاقه‌مند به ثبت سایت یا اپلیکیشن خود در جشنواره وب و موبایل ایران هستند، ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند.»

رضا الفت‌نسب دبیر جشنواره وب و موبایل ایران نیز در این باره گفت: «علی‌رغم تصورات ما نسبت به عدم استقبال علاقه‌مندان به حضور در جشنواره آن هم به علت شیوع ویروس کرونا خوشبختانه ثبت نام از همان ابتدا با استقبال خوب مدیران وب سایت‌ها و نرم‌افزارها روبه‌رو شد ما را برآن داشت تاریخ ثبت‌نام را تمدید نکنیم، امیدواریم کسی از ثبت‌نام جای نماند. در این میان این نکته هم برای ما جالب بود که حدود ۱۷٪ از آثار ثبت‌نام کرده استارت‌آپ‌های جدید و یا کمتر شناخته شده بودند.»

همانطور که میدانید تا به اینجا امکان شرکت به‌طور همزمان در دو گروه و استفاده از اسکرین‌شات اثر و ویدئو از اثر به داشبورد آثار اضافه شده است، در ادامه قابلیت دایرکتوری جشنواره وب و موبایل فعال می‌شود، این قابلیت باعث می‌شود گروهی که اثر در آن شرکت کرده برای عموم قابل مشاهده باشد و کابران با انتخاب گروه یا شاخه مد نظر خود می‌توانند آثار برتر ایران در این دسته را ببینند. از افراد علاقمند به شرکت در جشنواره دعوت می‌شود تا قبل از پایان فرصت باقی‌مانده (۳۰ آبان) ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

منبع روابط عمومی جشنواره وب و موبایل ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.